Jeśli mowa o niekwestionowanym luksusie z Bawarii, na myśl przychodzi flagowa limuzyna – seria 7.

Potężny sedan, długi na ponad 5 metrów i wyposażony we wszystko co dzisiejsza technologia zapewnia, aby poprawić komfort i bezpieczeństwo jazdy samochodem.

„The 7” to poliftowe wydanie serii 7 z charakterystycznym potężnym grillem.  Jeszcze nigdy „nerki” BMW na przodzie nie były tak wielkie.  Jak twierdzi producent, przy tak masywnej bryle pojazdu, mniejsze nerki nie po prostu odbierały by całokształtowi potęgi.

The 7 był najdroższym liftem w historii motoryzacji kosztując koncern ponad 250 mln Euro. Tak potężna suma zaawocowała ogromem najnowocześniejszych „smaczków” które wręcz przytłaczają zarówno kierowce jak i wszystkich pasażerów.

Prezentowany egzemplarz w trudnym lakierze „diamont schwartz” przyjechał do nas bezpośrednio po odbiorze z Krakowskiego salonu. Mimo niemal zerowego przebiegu, lakier BMW nosił liczne niedoskonałości prawdopodobnie pochodzące jeszcze z linii produkcyjnej, a następnie z niepoprawnej pielęgnacji salonowej. Trzeba pamiętać, że dzisiejsze lakiery na bazie wody, wymagają szczególnej dbałości o odpowiednią pielęgnację od pierwszych dni. W innym przypadku gęsta sieć mikrozarysowań szpeci całokształt prezencji pojazdu.

Doprowadziliśmy całą powierzchnie lakieru do stanu perfekcyjnego pod każdym kątem i każdym rodzajem światła. Kolejnym krokiem było połączenie dwóch rodzajów zabezpieczenia. Full Front obejmujący zderzak, maskę i błotniki pokryliśmy folią bezbarwną Xpel Ultimate Plus, aby zapobiec powstawaniu odprysków od kamieni. W szczególności podczas jazdy autostradowej. Trzeba pamiętać, że jedyną metodą skutecznego usunięcia odprysków jest ponowne lakierowanie lementu, które później drastycznie obniża wartość rynkową egzemplarza.

Luksusowe wnętrze niemal w całości pokryte delikatną, jasną skórą wymagało skutecznej impregnacji, aby w krótkim czasie nie uległo przebarwieniom np. w wyniku kontaktu z Dżinsem.

Pozostałą część lakieru oraz felgi i szyby pokryliśmy powłokami ceramicznymi od Gtechniq. Na lakier zaaplikowaliśmy topowy kompozyt ceramiczny Crystal Serum Ultra z 9 Letnią gwarancją. Zabezpieczony w ten sposób, nie tylko będzie znacznie przyjemniejszy w użyciu codziennym, ale dodatkowo zachowa świetną prezencję przez długie lata.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę