W dobie wyjątkowo delikatnych lakierów ekologicznych zabezpieczenie ceramiczne to najlepszy sposób na zachowanie świetnej prezencji samochodu przez długi czas. Nanoszona na lakier powłoka ceramiczna po pełnym zastygnięciu tworzy dodatkową warstwę twardego szkła podnosząc jego odporność na utratę połysku i głębi koloru, wpływ czynników atmosferycznych czy silnej chemii.

Sprawdź jak wykonujemy ceramiczne zabezpieczenie lakieru

Twardość powłoki ponad dwukrotnie przewyższa twardość standardowego lakieru, dzięki czemu ogranicza powstawanie mikrozarysowań np. wskutek mycia.

Wysoka śliskość i silne właściwości hydrofobowe spowalniają przywieranie brudu, a samo mycie jest o wiele rzadsze i bajecznie przyjemne.

Zobacz relację z zabezpieczenia lakieru Zachar OFF

Powłoki Crystal Serum

Powłoki Crystal Serum tworzą kompozyt dwóch nieorganicznych warstw ceramicznych:

  • bardziej miękka warstwa przemieszcza się i tworzy chemiczne wiązanie z podłożem (może związać się z każdym rodzajem lakierów – na przykład lakier bezbarwny, akryl, nitrowy, dwuwarstwowy, metaliczny perłowy, uretanowy, poliuretanowy, matowy itd.)
  • cieńsza, twardsza warstwa migruje do powierzchni

Ceramiczna powłoka lakieru Kraków
Powłoka ceramiczna zapobiega powstawaniu korozji, płowieniu i oksydacji. Zawarte w powłoce filtry blokują przedostawanie się do powierzchni lakieru promieni UV hamując utratę nasycenia i głębi koloru. Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwala uzyskać spektakularny efekt „lakieru oblanego szkłem” podnosząc połysk nawet fabrycznie nowego samochodu. Samochód pokryty powłoką ceramiczną wyróżnia się na ulicy zdumiewając lustrzanym odbiciem karoserii. Powłoki Crystal Serum są odporne na silną chemię i ptasie odchody chroniąc lakier przed powstawaniem szpecących wżerów często niemożliwych do usunięcia nawet w procesie renowacji. Dodatkowo, Crystal Serum jest również odporny na temperaturę do 500°C sprawdzając się nawet w ochronie zacisków hamulców. Pokrycie lakieru powłokami ochronnymi nie powoduje utraty gwarancji. Jest ono rekomendowane przez salony samochodowe, a ich pracownicy często polecają tego typu rozwiązanie swoim klientom.

Zabezpieczenie powłoką ceramiczną nanosimy na lakier nowy lub taki, który właśnie przeszedł proces renowacji.

Zalety zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną

  • trwała ochrona
  • szklisty połysk
  • niesamowita głębia koloru
  • spowolnione brudzenie
  • łatwość mycia
  • zachowanie wysokiej wartości rynkowej samochodu

Ceramika na lakier Kraków

Trwałość powłoki ceramicznej

Ochrona powłoką ceramiczną w zależności od wybranego rodzaju i jakości stosowanego produktu zapewnia trwałość na okres 3-9 lat.

Koszt zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną

Cena zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną mieści się w przedziale 1500-3000 PLN netto w zależności od wybranego produktu i rozmiaru samochodu.

Czas wykonania usługi zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną

Czas wykonania usługi zawiera się w przedziale 1-3 dni roboczych.

Zabezpieczamy nie tylko samochody

Usługa Cena
Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną 1500-3000 PLN netto
Zabezpieczenie powłoką hydrofobową szyby przedniej 150 PLN netto
Zabezpieczenie powłoką hydrofobową szyb (komplet) 250-300 PLN netto
Zabezpieczenie powłoką ceramiczną felg (komplet) 250-350 PLN netto

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę