Uważamy, że Twój samochód jest w pewnym stopniu odzwierciedleniem Ciebie. Jest Twoją wizytówką, jak dobrze skrojony garnitur. Samochód wyglądający jak z katalogu – lepiej niż z salonu, stawia Ciebie jako jego właściciela w najlepszym świetle. Masz dobre wejście. Często nie musisz nic mówić, ani robić, a pozytywne zdanie na Twój temat buduje się samo.

Przez lata gromadziliśmy wiedzę i doświadczenie w dopieszczaniu wyglądu samochodów do granic możliwości. Sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które będą codziennie chronić i przedłużać spektakularny wygląd Twojego auta. Dopilnujemy, abyś nie musiał się tym martwić.

  • Romek

    właściciel
  • Marcin

  • Krzysiek

  • Magda

  • Piotrek

  • Łukasz

Na przestrzeni lat zaobserwowaliśmy, że samochody naszych klientów nie tylko codziennie budzą podziw swoim wyglądem, dają największą przyjemność z użytkowania, ale też ich późniejsza odsprzedaż za wysoką cenę rynkową nie stanowi problemu.

U nas wielbiciele motoryzacji wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby Twój samochód prezentował się lepiej od innych dając Ci dumę i radość. Każdy projekt traktujemy tak, jakbyśmy szykowali go dla siebie. Nie liczymy godzin potrzebnych do osiągnięcia zamierzonego celu. Liczy się efekt, efekt prawdziwego „WOW!” i Twoje pełne zadowolenie.

Polerowanie lakieru Kraków

Jesteśmy pionierami na krakowskiej scenie auto detailingu. Zaufały nam krakowskie salony sprzedaży samochodów premium, a także posiadacze najrzadszych motoryzacyjnych perełek. Możesz być pewny, że Twój samochód jest w najlepszych rękach.

Zespół Auto Klinika Kraków

Jesteśmy znani z wzorcowej obsługi klienta. Oferujemy usługę Concierge – odbieramy samochód, a po wykonanej usłudze car detailingu odstawimy go w wyznaczone miejsce, w ustalonym uprzednio terminie. Posiadamy komfortową poczekalnię z dostępem do WiFi oraz dobrą kawę z ekspresu.