Witaj w naszym konfiguratorze usługi. Przeprowadzimy Cię przez proces krok po kroku. Zacznij od określenia informacji na temat swojego samochodu, a następnie kliknij przycisk Kontynuuj na dole strony.

Każdy z procesów zawiera wieloetapowe mycie spa, oczyszczenie lakieru z smoły i soków drzew oraz szczegółową pięlęgnację felg i nadkoli.

 • Impregnacja skór

  Zabezpieczenie tapicerki skórzanej dedykowanym impregnatem przedłuży jej żywotność ograniczając ścieranie i pękanie. Bariera ochronna z nanotechnologii ogranicza brudzenie skóry i wchłanianie przebarwień do jej struktury pozwalając z łatwością usunąć barwniki np. z dżinsu.

  DodajUsuń
 • Impregnacja tworzyw sztucznych

  Właściwości antystatyczne i silne filtry UV to najważniejsze zalety impregnacji tworzyw sztucznych. Powłoka spowalnia brudzenie i utratę koloru deski rozdzielczej, boczków drzwi i innych plastików we wnętrzu pojazdu.

  DodajUsuń
 • Impregnacja tapicerki materiałowej

  Właściwości hydrofobowe impregnatu dedykowanego dla tapicerki tekstylnej zapobiega wchłanianiu wewnątrz jej struktury cieczy i zabrudzeń. Ciecz pozostaje na powierzchni materiału w postaci kropelek dając czas na spokojne zebranie jej chusteczką. Rozlana kawa czy coca-cola nie będą już problemem.

  DodajUsuń
 • Czyszczenie skór

  Gruntowne czyszczenie tapicerki skórzanej uwalnia ją od nagromadzonych na jej powierzchni zabrudzeń, przebarwień i bakterii. Skóra odzyskuje swoją oryginalną, jednolitą barwę i przyjemną miękkość w dotyku.

  DodajUsuń
 • Pranie tapicerki

  Plamy, przebarwienia i nagromadzone wewnątrz tapicerki zarazki są możliwe do usunięcia wyłącznie w skutek maszynowej ekstrakcji. Tapicerka zostaje nasączana odpowiednio dobranym do rodzaju zabrudzenia preparatem, a następnie wypłukiwana i odciągana przez urządzenie ekstrakcyjne.

  DodajUsuń
 • Tworzywa sztuczne

  Deska rozdzielcza, boczki drzwi czy progi wewnętrzne dogłębnie oczyszczone zachowują równomierną satynową barwę bez tłustych plam i refleksów.

  DodajUsuń
 • Pakiet kompletne wnętrzne

  Usługa "all in one".
  DodajUsuń
 • Hydrofobizacja szyb

  Zwana również "niewidzialną wycieraczką" zapewnia spektakularny efekt odpychania kropli wody w trakcie jazdy w deszczu. Widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy w trudnych warunkach znacząco się poprawiają dzięki błyskawicznemu odprowadzeniu nadmiaru wody z powierzchni szyb. Używanie wycieraczek powyżej prędkości 80 km/h może nie być już potrzebne. Dodatkowo powłoka ogranicza powstawanie szronu i przywieraniu owadów.

  Trwałość:
  do 30 tys km
  DodajUsuń
 • Ochrona felg

  Powłoka ceramiczna przeznaczona dla felg ogranicza przywieranie pyłu z klocków hamulcowych i brudu drogowego. Jest odporna na wysokie temperatury i działanie silnej chemii (od pH2 do pH13). Dodatkowo powłoka poprawia wygląd felg nadając im szklisty połysk.

  DodajUsuń
 • Czyszczenie dachu kabrio

  Dzięki zastosowaniu impregnacji miękkiego dachu cabrio woda i zabrudzenia nie wchłaniają się wewnątrz jego struktury przedłużając jego piękny wygląd i żywy kolor. Podczas deszczu woda spływa z powierzchni dachu niczym z nawoskowanej karoserii. Odpychający wodę dach można złożyć zaraz po deszczu bez obawy o jego stęchnięcie.

  DodajUsuń
 • Komora silnika

  Dla tych którzy dbają o serce swojego samochodu proponujemy impregnację tworzyw sztucznych w komorze silnika. Impregnacja pozwala zachować komorze silnika żywy kolor i ułatwić późniejszą pielęgnację ograniczając się jedynie do przetarcia wilgotną szmatką.

  DodajUsuń

Podsumowanie usługi

Razem

Podane ceny nie zawierają podatku VAT. Konfigurator nie jest równoznaczny z zawarciem umowy sprzedaży. Podana cena końcowa usługi autodetailingu jest ceną orientacyjną - wszystkie szczegóły zostaną ustalone podczas faktycznej wizyty w naszym salonie, gdzie będziemy mogli zobaczyć samochód na żywo.