Codzienna eksploatacja, spożywanie podczas jazdy posiłków i napojów czy podróżowanie z dziećmi powodują, że wnętrze naszego samochodu zaczyna odbiegać od przyjemnego dla oka. Czy tego chcemy czy nie, każdy z nas spędza w samochodzie ogromną liczbę godzin. Nic nie ma tak wielkiego wpływu na komfort podróżowania, jak czystość i estetyka wnętrza samochodu.

Usługa detailingu wnętrza została opracowana w taki sposób, abyś po jej wykonaniu, wsiadając do swojego samochodu miał wrażenie, że jest po prostu „jak nowy”.

Jak wykonujemy usługę detailingu wnętrza?

Nasi specjaliści korzystając z wyselekcjonowanych preparatów zadbają o każdy rodzaj i gatunek materiału, każdy detal i każdą szczelinę.

Detailing wnętrza Kraków

Odkurzanie wnętrza pojazdu

Odkurzanie wszystkich powierzchni z pomocą miękkiego pędzelka i sprężonego powietrza to u nas standard, zapewniający zegarmistrzowską precyzję.

Czyszczenie i pielęgnacja tapicerki

Ekstrakcyjne pranie tapicerki, rozpuszcza, wypłukuje, a następnie wyciąga z jej włókien wszelkie nagromadzone zabrudzenia, plamy, zarazki i bakterie. Tapicerka na fotelach, podłodze czy dywanikach odzyskuje jednolity, żywy kolor przywracając higienę podróżowania. Pielęgnacja tapicerki skórzanej pozbawią ją plam i przebarwień pozostawiając jednolitą barwę, satynowe wykończenie i przyjemną miękkość w dotyku. Deska rozdzielcza, boki drzwi i wszystkie najdrobniejsze detale z tworzyw sztucznych zostają skrupulatnie wyczyszczone używając dedykowanego, bezpiecznego preparatu przywracając im głęboki kolor i matowe, nigdy świecące czy tłuste wykończenie. Jeśli elementy dekoracyjne jak drewno szlachetne noszą już zarysowania czy zmatowienia, proces polerski zasięgnięty z renowacji lakieru samochodowego przywróci im wysoki połysk i równomierne odbicie światła.

Właściwa impregnacja tapicerki i tworzyw sztucznych

Dla przedłużenia i wzmocnienia efektu idealnego wnętrza każdy rodzaj powierzchni finalnie zostaje zaimpregnowany dedykowanym środkiem. Tworzywa sztuczne zyskują antystatyczną powłokę wzmacniającą nasycenie koloru i ograniczającą przenikanie promieni UV. Skóra zostaje zakonserwowana, spowalniając brudzenie i zapobiegając pękaniu czy przetarciom. Rozlana kawa czy cola nie będą już problemem dzięki nasączeniu tapicerki tekstylnej impregnatem blokującym wchłanianie cieczy do jej struktury.

Detailing wnętrza Kraków

Ozonowanie wnętrza

Nawet najdokładniejsze czyszczenie nie zawsze wystarczy, aby pozbawić wnętrze przykrego zapachu (np. papierosów). Wówczas sięgamy po sprawdzony system ozonowania wnętrza. Usługa świetnie sprawdza się dla osób cierpiących na alergie.

Zadbane wnętrze samochodu to nie tylko przyjemność z jego użytkowania, ale również zachowanie jego wysokiej wartości rynkowej i późniejszej łatwości w sprzedaży.

Co zyskujesz korzystając z usługi detailingu wnętrza?

  • czyste, zadbane, zaimpregnowane wnętrze
  • wzrost wartości rynkowej

Czas wykonania usługi detailingu wnętrza

Na wykonanie usługi detailingu wnętrza potrzebujemy 6-10 godzin.

Usługa Cena
Detailing wnętrza 600-800 PLN netto

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę