Aplikacja folii bezbarwnej to na ten moment najskuteczniejsza metoda ochrony lakierów samochodowych dostępna na rynku.

Folia grubości bliskiej 200 mikronów zapobiega powstawaniu odprysków, grubych rys, a nawet uszkodzeń powstających w wyniku lekkich obtarć parkingowych. Najwyższej jakości folia poliuretanowa nie blaknie i nie traci przejrzystości przez wiele lat. Zawarte w folii filtry UV zapobiegają płowieniu i matowieniu karoserii.

Spektakularną cechą tego typu zabezpieczenia są właściwości samoregenerujące – zarysowania powstałe na folii samoczynnie znikają pod wpływem ciepła promieni słonecznych lub gorącej wody.

Zastosowanie precyzyjnie wyciętych na ploterze wykrojników, zaprojektowanych pod konkretny model i wersję samochodu, gwarantuje idealne dopasowanie folii, dzięki czemu jest niemal zupełnie niewidoczna. Dodatkowo metoda aplikacji gotowych elementów całkowicie eliminuje konieczność kontaktu ostrych narzędzi z karoserią samochodu. Folia nie wpływa na zmianę wyglądu karoserii dzięki temu może być stosowana na wybrane elementy, które są najbardziej narażone na uszkodzenia, bez obawy o zauważalną różnicę między sąsiadującymi w jednej płaszczyźnie powierzchniami zabezpieczonymi lub niezabezpieczonymi folią.

Zobacz relację z zabezpieczenia lakieru folią bezbarwną na kanale Zachar OFF

Pokrycie lakieru poliuretanową folią bezbarwną samochodu to jedyna skuteczna metoda ochrony przed powstawaniem wypiaskowania czy odprysków od kamieni.

Błony ochronne mogą być zupełnie klarowne – przeznaczone dla standardowych lakierów błyszczących lub satynowe przeznaczone dla lakierów matowych. Dodatkowo poliuretan o wykończeniu satynowym daje rewelacyjną możliwość przemiany standardowego lakieru w matowy bez konieczności lakierowania czy zmiany koloru, zachowując przy tym pełne walory ochronne. Folia może być w dowolnym momencie zdemontowana pozostawiając lakier w stanie identycznym jak przed nałożeniem ochrony.

Zabezpieczenie lakieru folią bezbarwną Kraków

Zalety zabezpieczenia lakieru samochodu folią bezbarwną

  • najskuteczniejsza ochrona lakieru
  • niewidoczne zabezpieczenie
  • właściwości samoregenerujące
  • montaż gotowych elementów bez użycia ostrych narzędzi
  • możliwość usunięcia folii bez śladu na lakierze
  • zachowanie wysokiej wartości rynkowej samochodu

Folia bezbarwna na karoserię samochodu Kraków
Wybór zabezpieczenia lakieru folią bezbarwną świetnie sprawdza się dla samochodów poruszających się z dużymi prędkościami i takich których lakier jest szczególnie cenny (klasyki, zabytki). Nic nie daje tak skutecznej ochrony przed szpecącymi odpryskami lakieru przy zachowaniu pełnej estetyki – folia jest niemal zupełnie niewidoczna.

Przygotowanie powierzchni

Usługa aplikacji folii ochronnej obejmuje precyzyjne przygotowanie powierzchni, w tym gruntowne czyszczenie, maszynowe polerowanie lakieru i uzupełnienie powstałych już odprysków. Aplikacja przygotowanych na ploterze gotowych elementów z folii nie wymaga rozbierania samochodu, ani docinania folii na lakierze, dzięki czemu proces jest zupełnie bezinwazyjny.

Czas wykonania usługi zabezpieczenia lakieru folią ochronną

Czas wykonania usługi zabezpieczenia lakieru folią ochronną to 1-3 dni roboczych w zależności od zakresu zabezpieczenia.

Usługa Cena
Zabezpieczenie lakieru folią bezbarwną wycena indywidualna

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę