Usługa pielęgnacji tapicerki skórzanej pozwala odzyskać jej oryginalną, jednolitą barwę. Skóra staje się przyjemna w dotyku i miękka. W wyniku regularnego użytkowania w porach tapicerki skórzanej gromadzą się zabrudzenia powodujące jej niejednolitą, tłustą barwę. Skóra staje się mało elastyczna i bardziej podatna na pękanie lub odgniecenia. Skóry o jasnych kolorach często ulegają przebarwieniom z odzieży (np. dżinsów), których jeśli nie usuniemy w odpowiednio krótkim czasie mogą przedostać się do lica skóry, a wówczas jedynym rozwiązaniem może być poddanie jej ponownemu lakierowaniu.

Warto pamiętać, że regularna pielęgnacja tapicerki jest kluczem do zachowania idealnego wyglądu wnętrza przez bardzo długi czas.

Pielęgnacja tapicerki skórzanej Kraków

Jak pielęgnujemy tapicerkę skórzaną?

Jako proces przygotowujący do właściwej pielęgnacji, fotele i deska rozdzielcza zostają precyzyjnie odkurzone i wydmuchane sprężonym powietrzem z luźnych zanieczyszczeń, również z miejsc trudno dostępnych, takich jak szczeliny między przetłoczeniami i przeszyciami. Do pielęgnacji skór wykorzystujemy w pełni bezpieczną chemię precyzyjnie dobraną do rodzaju i gatunku obicia.

Wiemy jak dobrać do rodzaju lica skóry odpowiedni rodzaj preparatu, twardość i odmianę włosia szczotki oraz technikę pracy tak, aby zabieg był nie tylko w pełni skuteczny, ale i nie powodował uszkodzenia oryginalnej bezbarwnej warstwy ochronnej.

Prawidłowe wykończenie obicia Twoich foteli powinno być matowe lub satynowe. Jeśli zauważyłeś, że fotele zaczynają być błyszczące i śliskie to najlepsza oznaka, że wymagają gruntownego oczyszczenia z nagromadzonej w codziennym użytkowaniu tłustej powłoki. Objaw ten szczególnie dobrze można zaobserwować na ciemnych rodzajach tapicerki. Wypielęgnowana tapicerka skórzana jest najlepszą wizytówką i ozdobą wnętrza samochodu. Podróżowanie samochodem z czystą, miękką i zadbaną tapicerką skórzaną to najwyższy komfort i przyjemność z jazdy dla wszystkich pasażerów.

Regularnie czyszczona tapicerka skórzana poprawia higienę podróżowania, ogranicza zawartość bakterii czy alergenów we wnętrzu Twojego auta.

Procesowi pielęgnacji może zostać poddany każdy rodzaj tapicerki w tym skóra gładka, perforowana czy alcantara.

Korzyści wynikające z pielęgnacji tapicerki skórzanej:

  • czysta i zadbana tapicerka skórzana
  • poprawa wyglądu wnętrza samochodu
  • komfort podróżowania
  • wzrost atrakcyjności rynkowej pojazdu

Czas wykonania usługi pielęgnacji tapicerki skórzanej

Potrzebujemy około 4 godzin na wykonanie usługi.

Usługa Cena
Pielęgnacja tapicerki skórzanej - komplet 250-350 PLN netto

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę