Zabezpieczenie, hydrofobizacja szyby – niewidzialna wycieraczka

Czystość i poziom klarowności szyb oprócz samej estetyki samochodu bezpośrednio wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dobra widoczność spowalnia zmęczenie wywołane długim podróżowaniem w szczególności w nocą. Porowata powierzchnia, niczym nie pokrytych szyb z łatwością gromadzi zabrudzenia ograniczające ostrość widzenia i wywołujące refleksy świetlne. Podczas jazdy w deszczu nadmierna ilość wody często nie jest możliwa do odprowadzenia wyłącznie wskutek pracy wycieraczek samochodowych.

Zabezpieczenie renowacja szyby samochodowej Kraków

Dla zwiększenia bezpieczeństwa jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych, szyby pokrywamy specjalnym preparatem hydrofobowym wielokrotnie przyspieszającym usuwanie nadmiaru wody z ich powierzchni.

Powłoka hydrofobowa przeznaczona specjalnie do szyb, wyrównuje i wypełnia pory w szkle. Tworzy chemiczne, molekularne wiązanie z powierzchnią szyb, dzięki czemu nie jest ścierana przez codzienną pracę wycieraczek samochodowych.

Podczas jazdy w deszczu nadmiar wody czy płynnego brudu drogowego zostaje zdmuchnięty przez pęd powietrza. Jadąc z prędkością przekraczającą 80km/h często używanie wycieraczek nie będzie konieczne!

Powłoka hydrofobowa charakteryzuje się właściwościami, które ograniczają przywieranie zanieczyszczeń, zachowując czystość szyb przez dłuższy czas, a także ograniczając przywieranie owadów i soków z drzew. Samo mycie i suszenie szyb jest o wiele łatwiejsze. Smugi i zacieki nie stanowią już takiego problemu. Zimą skrobanie szyb będzie o wiele łatwiejsze, a często w ogóle niepotrzebne.

Trwałość usługi zabezpieczenia szyby

Preparat hydrofobowy zostaje na powierzchni szyby około 2 lata lub 30 tys. km.

Czas wykonania usługi zabezpieczenia szyby.

Czas wykonania to 4 godziny.

Niewidzialna wycieraczka Kraków, renowacja szyby

Zabezpieczenie szyby samochodowej Kraków

Z biegiem lat, klarowność szyb systematycznie się zmniejsza psując estetykę całego samochodu. Najczęstszym powodem osłabienia widoczności jest nagromadzony na powierzchni szyb kamień z twardej wody czy wżery z silnej chemii lub płynu do spryskiwaczy. Szyby stają się wówczas matowe i szorstkie w dotyku. Aby temu zapobiec – warto zabezpieczyć je wcześniej specjalnie dobraną przez nas powłoką hydrofobową.

Usługa Cena
Powłoka hydrofobowa szyby przedniej 150 PLN netto
Powłoka hydrofobowa kompletu szyb 250-300 PLN netto

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę