Zabezpieczenie, hydrofobizacja szyby – niewidzialna wycieraczka

Czystość i poziom klarowności szyb oprócz samej estetyki samochodu bezpośrednio wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dobra widoczność spowalnia zmęczenie wywołane długim podróżowaniem w szczególności w nocą. Porowata powierzchnia, niczym nie pokrytych szyb z łatwością gromadzi zabrudzenia ograniczające ostrość widzenia i wywołujące refleksy świetlne. Podczas jazdy w deszczu nadmierna ilość wody często nie jest możliwa do odprowadzenia wyłącznie wskutek pracy wycieraczek samochodowych.

Zabezpieczenie renowacja szyby samochodowej Kraków

Dla zwiększenia bezpieczeństwa jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych, szyby pokrywamy specjalnym preparatem hydrofobowym wielokrotnie przyspieszającym usuwanie nadmiaru wody z ich powierzchni.

Powłoka hydrofobowa przeznaczona specjalnie do szyb, wyrównuje i wypełnia pory w szkle. Tworzy chemiczne, molekularne wiązanie z powierzchnią szyb, dzięki czemu nie jest ścierana przez codzienną pracę wycieraczek samochodowych.

Podczas jazdy w deszczu nadmiar wody czy płynnego brudu drogowego zostaje zdmuchnięty przez pęd powietrza. Jadąc z prędkością przekraczającą 80km/h często używanie wycieraczek nie będzie konieczne!

Powłoka hydrofobowa charakteryzuje się właściwościami, które ograniczają przywieranie zanieczyszczeń, zachowując czystość szyb przez dłuższy czas, a także ograniczając przywieranie owadów i soków z drzew. Samo mycie i suszenie szyb jest o wiele łatwiejsze. Smugi i zacieki nie stanowią już takiego problemu. Zimą skrobanie szyb będzie o wiele łatwiejsze, a często w ogóle niepotrzebne.

Trwałość usługi zabezpieczenia szyby

Preparat hydrofobowy zostaje na powierzchni szyby około 2 lata lub 30 tys. km.

Czas wykonania usługi zabezpieczenia szyby.

Czas wykonania to 4 godziny.

Niewidzialna wycieraczka Kraków, renowacja szyby

Zabezpieczenie szyby samochodowej Kraków

Z biegiem lat, klarowność szyb systematycznie się zmniejsza psując estetykę całego samochodu. Najczęstszym powodem osłabienia widoczności jest nagromadzony na powierzchni szyb kamień z twardej wody czy wżery z silnej chemii lub płynu do spryskiwaczy. Szyby stają się wówczas matowe i szorstkie w dotyku. Aby temu zapobiec – warto zabezpieczyć je wcześniej specjalnie dobraną przez nas powłoką hydrofobową.

Usługa Cena
Powłoka hydrofobowa szyby przedniej 100 PLN netto
Powłoka hydrofobowa kompletu szyb 200 PLN netto

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę