Porsche Cayenne Turbo jest jak pocisk z olbrzymią prędkością. Jest niezwykle szybki i masywny. Dlatego siedząc w środku mamy wrażenie, że nie będziemy się w stanie zatrzymać.

Wersja, z którą mieliśmy przyjemność pracować ma 550 koni mechanicznych i do pierwszej setki przyspiesza w zaledwie 3,9s. Jednak hamulce ceramiczne są w stanie zatrzymać go w miejscu. Waży ponad 2 tony, posiada 8 stopniowy automat i stały napęd na 4 koła.

Porsche Cayenne Turbo to samochód niezwykle funkcjonalny. W środku mamy mnóstwo przestrzeni, co pozwala odpoczywać podczas podróży. Bagażnik pomieści spokojnie kilka walizek czy sprzęt narciarski. Po złożeniu siedzeń, zmieszczą się do środka nawet 2 rowery. Mówiąc krótko, jest to idealny samochód dla każdego.

Porsche Cayenne Turbo szare wnętrze

Auto trafiło do nas na lawecie prosto z salonu, by uchronić je przed wszelkimi uszkodzeniami. Wspólnie z klientem zdecydowaliśmy, że najlepszą formą zabezpieczenia będzie oklejenie całego samochodu folią.

Po wcześniejszej prezentacji na jednym elemencie, wybraliśmy folię Xpel Stealth, ponieważ klient chciał zabezpieczyć i odmienić wygląd oryginalnego lakieru. Warto zaznaczyć, że oklejenie odbywa się bez rozbierania elementów karoserii. W tym wypadku zdejmowaliśmy jedynie klamki.

W celu zabezpieczenia ekranów, a także wszystkich elementów wewnątrz i na zewnątrz na wysoki połysk, zaproponowaliśmy oklejenie folią bezbarwną. Do tego oczywiście nałożyliśmy pełen pakiet powłok na szyby i koła. Ponadto zaimpregnowaliśmy skóry i wszystkie elementy plastikowe. Nie zapomnieliśmy również o zabezpieczeniu lamp z przodu i z tyłu oraz wszystkich możliwych elementów w grillu.

Oczywiście przed nałożeniem folii samochód został gruntownie przygotowany.

Pozbyliśmy się mikro zarysowań, które często pojawiają się nawet na nowych samochodach. Po wszystkich zabiegach Cayenne Turbo wróciło bezpiecznie do domu na lawecie.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę