Porsche 911 GT3 - czyli samochód o olbrzymiej mocy, ale dalej bez żadnego zbędnego doładowania!

Wolnossący silnik pozwala poczuć tradycje która została zapoczątkowana ponad 50 lat temu w Porsche Carrera RS 2.7. i ten dźwięk nie zmienił się do dziś ! W GT3 mamy do czynienia z 4-litrowym bokserem rozwijającym 510 koni mechanicznych. Co się zmieniło względem poprzedniej wersji ? Zdecydowanie poprawiona została aerodynamika, zaprojektowana na nowo podłoga, nowy typ spojlera, jeszcze doskonalsze zawieszenie z podwójnym wahaczem z przodu przeniesiono prosto z wyczynowych modeli 911. Model 992 w wersji GT3 rozniósł na nurburingu poprzednia 911 GT3 RS oraz wersje 918 Spyder. Wsiadając do GT3 emocje już sięgają zenitu, kiedy wciśniemy się do środka na karbonowy kubełkowy fotel od razu czujemy sportowe zacięcie tego samochodu ale prawdziwe emocje i radość pojawiają się po przekręceniu stacyjki, do naszych uszu dociera potężny dźwięk, a na plecach czujemy ciarki, chyba każdy fan motoryzacji wie o czym mówię.

Zimny napęd GT3, jest nieco kapryśny, przy ruszaniu musimy dodać nieco więcej gazu, więc zdecydowanie lepiej uważać przy ciasnym manewrowaniu. Przednie zawieszenie jest podnoszone co zdecydowanie ułatwia użytkowanie samochodu na codzień. Co ciekawe samochód zapamiętuje gdzie podnosiliśmy „przód” i zapisuje to w nawigacji i robi to później automatycznie.

 

Napęd bardzo szybko nagrzewa się do temperatury, w której pracuje już gładko, natomiast sam silnik potrzebuje jeszcze chwili, ale już w niższej partii obrotomierza dzieją się rzeczy fantastyczne natomiast cała kwintesencja tego samochodu zaczyna się od 6000 obr/min w górę. Silnik kręci się do 9000 obr/min a uczucia które przy tym towarzyszy nie da się opisać, to trzeba przeżyć.

Pan Michał bardzo dba o samochody i każdy pozostaje w jego garażu w stanie wręcz kolekcjonerskim. Jak mu się to udaje ? Przy zabezpieczeniu auta nie uznajemy żadnych kompromisów, wszystko ma być zrobione na możliwie najwyższym poziomie z wykorzystaniem najlepszych produktów. W 911 GT3 zostało zabezpieczone dosłownie wszystko.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę