Najnowsza generacja legendarnego Porsche 911 Carrera otrzymała typoszereg 992 ( następca 991 i 991.2).

Bieżąca generacja charakteryzuje się wyłącznie turbodołodowanymi jednostkami w układzie Boxer. Obecny 4S może pochwalić się mocą silnika zarezerwowaną niegdyś wyłącznie dla najmocniejszych wersji wyczynowych „Turbo”.  450 koni mechanicznych w połączeniu z napędem na wszystkie koła za pośrednictwem dwusprzęgłowej skrzyni biegów zapewnia kosmiczne przyspieszenie poniżej czterech sekund do pierwszej setki.

Charakterystycznym dla edycji 992 elementem są łączone lampy tylne. To nawiązanie do modelu 964 z początku lat 90tych. Ledowy cienki pasek lamp daje niebywały efekt wizualny, szczególnie w nocy! Carrera zawsze uchodziła za samochód który prowadzi się wręcz rewelacyjnie, a teraz otrzymała dodatkowe usprawnienie w postaci tylnej osi skrętnej. Ależ musi zawijać ciasne winkle tylnymi oponami o szerokości 305mm. Istne walce!

Prezentowany egzemplarz Carrery 4S był jednym z pierwszych sztuk wydanych w Polsce.

Nasz stały klient ze Śląska od dawna przymierzał się do zakupu wymarzonej 911ki.  Jak sam powiedział: „ostatnia spalinowa – następna już będzie na węgiel”. Zaraz po odbiorze z salonu powierzył nam swoje dzieło sztuki. Pracami na kilku poprzednich samochodach tego klienta udało nam się zbudować zaufanie, mimo to długo prowadziliśmy debatę co do formy zabezpieczenia najnowszego Porsche. Finalnie postawiliśmy na pełną ochronę folią bezbarwną. Od A do Z, od stóp do głów. Każdy najdrobniejszy szczegół, z elementami wnętrza również. W końcu 911 to samochód który, gdy jest dobrze zachowany, świetnie trzyma wartość rynkową.

Najwyższej klasy folia Xpel Ultimate Plus fantastycznie podbiła połysk i głębie koloru nawet fabrycznego lakieru. W końcu to 200 mikronów idealnie klarownej warstwy która niczym szkło powiększające uwydatnia to co najlepsze w lakierze. Jak w przypadku każdego z naszych projektów, wykorzystaliśmy wyłącznie precyzyjne komputerowe szablony. Żadnego cięcia po lakierze, żadnego rozbierania karoserii. Szanujemy samochody naszych klientów i zawsze traktujemy je jak własne oczko w głowie.

Zawsze idealny lakier zagwarantuje codzienną satysfakcję użytkowania modelu, który przecież został stworzony, aby dawać czystą przyjemność. 

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę