Co można napisać na temat superszybkiego rodzinnego suv-a? Ma tyle plusów, że nie wiadomo od czego zacząć.

Jedną z jego większych zalet niewątpliwie jest nietuzinkowy wygląd. Kolor „Błękit kawansytu” w połączeniu z powłoką robi piorunujące wrażenie, co z pewnością już zauważyliście w miniaturce. Do tego 4 potężne końcówki wydechu, nadające prawdziwie rasowego i agresywnego wyglądu.

Trzeba przyznać, że czarne elementy dekoracyjne idealnie współgrają z błękitem. Zajrzyjmy teraz do środka. Znajdziemy tam listwy karbonowe, duże ekrany i czarne skóry, które w połączeniu tworzą zestaw idealny.

Mercedes Benz GLE od przodu niebieski w Autoklinice

Mercedes-Benz GLE 53 AMG już w samej nazwie brzmi „groźnie”.

Gdy wciśniemy przycisk start usłyszymy lekki ryk, typowy dla wszystkich AMG.  Początkowo jest on niezwykle subtelny, jednak może się to zmienić momentalnie, jeśli w pełni otworzymy klapy wydechu. Uśmiech na twarzy gwarantowany. Układ napędowy na 4 koła plus 435 koni, dają mega frajdę z jazdy.

Układ kierowniczy jest tak bezpośredni, że aż nerwowy. Projekt Mercedesa uosabia wszystko to, czego oczekują klienci w tym segmencie. Pojemnością zaskakuje również bagażnik. Wynik 655 l jest znacznie lepszy od bezpośrednich konkurentów ze stajni BMW czy Audi.  Natomiast 9-stopniowa skrzynia pozwala zaoszczędzić masę paliwa. Jest szybko-zrywna, gdy tego potrzebujemy, ale gdy chcemy „żeglować” to również sprawdza się idealnie.

Podsumowując, Mercedes GLE 53 AMG to auto kompletne, szybkie, zrywne, rodzinne. Czego chcieć więcej?

Być może jedynie tego, żeby lakier pozostał w stanie idealnym przez kolejne lata. Ale to zmartwienie właściciel zostawił nam. Nałożyliśmy na tzw. FULL FRONT folię bezbarwną XPEL Ultimate Plus, a także piano black na wszystkie elementy w środku i na zewnątrz. Resztę zabezpieczyliśmy powłokami Gtechniq.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę