Mercedes GLA z zewnątrz nie wygląda jakby miał 421 km. Wygląda na potulnego baranka, ale to wilk w owczej skórze! Pierwsza setkę połyka w zaledwie 4,3s.

Mercedes odmienił całkowicie wygląd w stosunku do poprzednika. Zacznijmy od kształtów. Nowe GLA jest dużo większe od poprzednika, bardziej masywne. Być może takie wrażenie stwarzają jego bardziej opływowe kształty. Jednak GLA 45s najłatwiej poznać po grillu panamericana, który nie występuje w słabszych wersjach.

Zajrzyjmy teraz do środka. Na wstępie, od razu rzucą nam się w oczy sportowe kubełkowe fotele AMG Performance, które są elektrycznie regulowane. Przed sobą zobaczymy 2 ogromne wyświetlacze. Na jednym mamy zegary, którymi możemy sterować w 3 różnych trybach wizualnych. Natomiast na drugim wyświetlaczu mamy nawigację i wszystkie systemy multimedialne. Wszystko jest bardzo czytelne i intuicyjne.

Mercedes Benz GLA 45s AMG zbliżenie alufelga hamulec

Oświetlenie ambient to element, który stał się znakiem rozpoznawczym Mercedesa.

Mamy do wyboru olbrzymią gamę kolorów, które szczególnie w nocy robią niesamowite wrażenie. Do tego mała sportowa kierownica, która w połączeniu z przyciskami AMG wygląda fenomenalnie!

Pierwszy raz w tym segmencie mercedes zastosował napęd 4MATIC+, który umożliwia nam rozłożenie napędu do 70% na tył. Dla tych, którzy lubią poczuć dreszczyk emocji mamy tryb DRIFT, który pozwala poczuć się trochę jak w tylnonapędówce.

Prezentowane GLA trafiło do nas prosto z salonu, ponieważ klient chciał uchronić w 100% swój nowy nabytek przed jakimikolwiek uszkodzeniami.

Po wysłuchaniu oczekiwań, zaproponowaliśmy najczęściej wybierane rozwiązanie, czyli folię Xpel Ultimate Plus. Nałożyliśmy ją na FULL FRONT, wnęki klamek, burtę załadunkową, lampy i ekrany w środku.

Resztę lakieru pokryliśmy powłoką Gtechnik Crystal Serum ULTRA. Dodatkowo na szyby nałożyliśmy powłokę hydrofobową. Zabezpieczyliśmy również felgi, komorę silnika i całe wnętrze samochodu.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę