Jeśli kiedyś zastanawialiście się jakie samochody są najrzadziej spotykane to wam podpowiemy. Nie jest to ani konkretny model ani marka. Nie jest to również kolor. Już wiecie o jakie chodzi samochody? Oczywiście o te z matowym lakierem. Samochód sam w sobie już robi ogromne wrażenie, a co dopiero jeśli jest w matowym lakierze. Jak każda doskonała rzecz ma jedną, małą wadę nie można go wypolerować, co niezwykle bardzo lubimy robić. W praktyce na takim lakierze widać każdą, nawet najmniejszą niedoskonałość. W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, więc i na to znaleźliśmy rozwiązanie.

Całą karoserię zabezpieczyliśmy folią bezbarwną Xpel Stealth, specjalnie dedykowaną do matowych lakierów. Dzięki takiemu zabezpieczeniu Twój samochód będzie długotrwale chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi lakieru, odpryskami, zarysowaniem czy największym utrapieniem kierowców, czyli owadami i ptasimi odchodami wżerającymi się w karoserię. To jeszcze nie wszystko ta folia ma dodatkowo efekt samoleczenia lakieru. Prawda, że Was zaintrygowaliśmy?

Mieliśmy możliwość współpracować z jednym, pięknym matowym okazem, a mianowicie z Mercedesem E53 AMG wzmocnionym elektrycznym Boost'em.

W naszej pracy jesteśmy estetami i często lubimy na nowo wystylizować pojazd. W tym przypadku chromowany grill oraz listwę na tylnej klapie okleiliśmy w czarny połysk. Dodając do tego piękny szary odcień całego samochodu, efekt robi wrażenie i wyróżnia się wśród innych modeli Mercedesa. Jeśli chcecie mieć jedyny w swoim rodzaju egzemplarz E53 AMG to koniecznie powinniście oddać go w nasze ręce.

Mercedes dodatkowo posiada opcję key-less-go, która w standardzie posiada chromowane klamki. Pewnie się domyślacie jak łączy się błyszcząca klamka z matową całą resztą. Oczywiście na to też znaleźliśmy rozwiązanie i po wprowadzeniu naszych zmian samochód prezentuje się bezbłędnie. Zresztą oceńcie sami.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę