AMG GT w wersji dwudrzwiowej w krótkim czasie stał się niekwestionowanym hitem w swojej klasie i na zawsze pozostanie jednym z najbardziej wyjątkowych modeli marki.

Charakterystyczny, rzucający się w oczy długi przód i bezdyskusyjnie sportowa linia to jego znaki szczególne. Idąc za ciosem marka Mercedes-Benz postanowiła stworzyć równie mocarną, a przy tym bardziej praktyczną wersje 4 drzwiową. Tak powstał AMG GT 4Door. Długi przód i komplet lamp został sprytnie przeniesiony do dłuższej linii sportowej limuzyny. Nie ma wątpliwości, że samochód robi ogromne wrażenie swoim zadziornym, agresywnym kształtem. Pod maską w tym przypadku nawet w wersji podstawowej na pewno nie zabraknie Ci mocy. W końcu niezależnie czy to 43, 53 czy legendarne 63s. Silnik zawsze pochodzi z linii produkcyjnej AMG GmbH.

Marka od zawsze słynie z niebywałej precyzji wykonania, dzięki ręcznemu składaniu każdego silnika, od początku do końca przez jednego mechanika, który jako zwieńczenie dzieła podpisuje się na metalowej plakietce. Plakietka zostaje umieszczona na obudowie silnika dzięki czemu znasz nazwisko mechanika, który składał z dumą Twój silnik. Wnętrze samochodu łączy elementy sportowe z wyjątkową elegancją i luksusem. W trakcie agresywnej jazdy kubełkowy fotel zadba, abyś pozostał pewnie czuł się na miejscu trzymając mocno wyprofilowaną kierownicę. Z drugiej strony, na pewno nie zabraknie tutaj najnowszych rozwiązań technicznych i systemów wspomagających jazdę.

Prezentowany egzemplarz został skonfigurowany z lakierem fabrycznie matowym. Jak powszechnie wiadomo matowy lakier choć piękny i nietuzinkowy, ma swoje minusy. Kategorycznie nie wolno go polerować co oznacza, że najdrobniejsze ryski czy inne małe defekty muszą pozostać na zawsze lub do ponownego lakierowania. Z pomocą przychodzi najskuteczniejsza forma ochrony dostępna na rynku – pokrycie całości karoserii folią bezbarwną Xpel Stelth o właściwościach samoregeneracyjnych pod wpływem ciepła.

Dedykowana do lakierów matowych folia nie zmienia wyglądu w najmniejszym stopniu. Karoseria pozostaje luksusowo satynowa bez obawy o jej uciążliwą delikatność. Klient zdecydował się dodatkowo na zabezpieczenie powłokami ceramicznymi Gtechniq dosłownie wszystkich pozostałych powierzchni. Koła, szyby, komora silnika i oczywiście kompletne wnętrze zostały pokrytymi dedykowanymi produktami najwyższej klasy, aby zatrzymać ich idealny wygląd na długie lata.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę