Lamborghini Urus to samochód określany jako „najszybszy SUV świata”.

Trudno się dziwić. W końcu ten model pomimo nie małej wagi 2200 kg rozpędza się do pierwszej setki w zaledwie 3.6s. Śmiało możemy powiedzieć, że to wynik zarezerwowany do niedawna dla lekkich sportowych super samochodów. Przeważnie 2 miejscowych i bardzo niskich. Za wystrzał atomowy z lini startu odpowiada 4 litrowa, podwójnie doładowana jednostka w układzie V8 generująca astronomiczne 640 koni mechanicznych i 850nM. Oczywiście przekazywanych na wszystkie koła za pośrednictwem fenomenalnej, 2 sprzęgłowej automatycznej skrzyni biegów ZF. Wspomniane 4 koła również daleko odbiegają od normalności. Na 23 calowe obręcze ze stopów lekkich naciągnięto potężne walce w rozmiarze 325 (z tyłu). Jest czym złapać trakcję 🙂

No cóż, Lamborghini wchodząc do grona SUVów musiało uderzyć z mocnym przytupem. 
Nie mamy wątpliwości że się udało.
Pomimo ceny daleko wykraczającej ponad milion złotych, zainteresowanie modelem jest tak duże, że koncern musiał ograniczyć produkcje do 7 tys sztuk rocznie, aby zachować unikatowość swojego SUVA. Kiedy nawet tak luksusowe dobro jest zbyt powszechne i dostępne przestaje być unikatowe. Analitycy grupy VAG na pewno dobrze to przeliczyli. Tak czy inaczej Urus stanowi ponad 70% łącznej sprzedaży Lamborghini. Czyż nie tak samo było z marką Porsche?

Prezentowany egzemplarz fabrycznie nowego Lambo Urus trafił do nas jeszcze przed wykonaniem pierwszego kilometra o własnych siłach. Samochód został do nas przetransportowany zamknięta lawetą.

Najważniejszym punktem na naszej liście było „zmrożenie lakieru” czyli pokrycie klasycznego lakieru o wykończeniu w połysk, folią ochronną PPF dedykowaną dla lakierów matowych. Efekt? Piękna, oryginalna satyna idealnie podkreśla ostre linie karoserii sportowego SUVa. Oczywiście oprócz samej zmiany wyglądu, folia zapewnia najskuteczniejszą ochronę przed większością defektów powstałych w codziennym użyciu.

Pod folią zawsze czeka na nas perfekcyjny, fabrycznie nowy lakier. Co ważne, producent folii Xpel zaprojektował precyzyjne szablony dla całej karoserii samochodu. Dzięki temu usługa została wykonana bez konieczności rozbierania jakichkolwiek elementów blacharskich, ani co ważne – bez wątpliwie bezpiecznego docinania folii na samochodzie.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę