Czy ciężki, opasły SUV może być szybszy niż ultra sportowe Lamborghini? Okazuje się, że dzięki dzisiejszej technologii, szybkiej - dwusprzęgłowej skrzyni biegów i prostej w użyciu procedurze startu odpowiedź brzmi TAK!

Otóż 600 konne BMW X5 M Power w wersji Competition przyspiesza do pierwszej setki w czasie o 1 dziesiątą sekundy szybciej niż niegdyś zupełnie oderwane od rzeczywistości Lambrorghini Murcielago.
Powyżej pierwszej setki na pewno już nie jest tak kolorowo. Wagi i aerodynamiki nie oszukają nawet najlepsi niemieccy inżynierowie, nie mniej jednak wynik budzi podziw.

X5 to nie tylko przyspieszenie ze startu i grzmiący piorunami układ wydechowy.To samochód wszechstronny. Możesz nim odbyć kilka drag race’ów ze świateł, ale zaraz później jechać na wakacje z całą rodziną. Takie dokładnie podejście do tego typu wybryków motoryzacji ma nasz stały, wieloletni klient. W końcu każdy z poprzednich samochodów również był SUVem z potężnym silnikiem i astronomicznymi osiągami. 

X5 M było zakupem „przez przypadek”. Wchodząc do salonu, nasz klient zobaczył stojący egzemplarze ekspozycyjny. Spodobał mu się, zaczepił handlowca odrazu składając mu ofertę, którą jeśli zgodzi się spełnić to mają deal. No i jak widać deal się udał.

Mocno dopasione X5 M Competition w obłędnym kolorze Marina Bay stoi przed nami. Oglądamy go wspólnie z klientem, wstępnie negocjując zakres usług. Rzucam luźną propozycje: „może zmrozimy lakier folią Stelth”? Marina Bay mroziliśmy wielokrotnie, więc miałem pewność, że efekt będzie świetny, szczególnie w połączeniu z detalami piano black. 

Od słowa do słowa, okleiliśmy fragment lakieru dla przedstawienia efektu.
Mamy to!
Mrozimy lakier. To podwójna korzyść – najskuteczniejsza ochrona i diametralna zmiana wyglądu samochodu, bez konieczności lakierownia czy nawet rozbierania jakiegokolwiek elementu karoserii. 

Jako dodatkowe podkreślenie kontrastu, klamki oklejamy w piano black. Felgi, szyby i całe wnętrze zabezpieczamy standardowo najlepszymi powłokami GTechniq.

W końcu samochód to nie sam lakier, a klient na pewno doceni łatwość pielęgnacji w pełnym wymiarze.
Nie zapominamy o oklejeniu ochronnym wszelkich elementów pozostawionych w połysku: lamp, listw piano black i elementów dekoracyjnych we wnętrzu. To nasz standard przy bezkompromisowym pakiecie zabezpieczenia. 

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę