BMW M8 to samochód, którego myślę, że nie muszę wam przedstawiać. 4,4 L pojemności V8 i 625 KM w wersji Competition mówi samo za siebie.

Marina Bay, karbonowe elementy i opływowa sylwetka przykują wzrok każdego dosłownie każdego! Przyspieszenie 0-100 km/h w 3,2s i 305 km/h prędkości maksymalnej przyprawia o ciarki na plecach, dodatkowo dźwięk silnika i dopalającego się paliwa urozmaica walory słuchowe.

BMW stworzyło samochód, który jest nad wyraz komfortowy, kiedy tego potrzebujemy, i bardzo agresywny i głośny wtedy, kiedy mamy ochotę poszaleć.

W trybie comfort możemy przyrównać go do Bmw serii 7 natomiast gdy przełączymy na tryb sport lub sport plus wstępuje w niego prawdziwy motoryzacyjny diabeł. Dzięki opcji M Xdrive możemy sterować napędem w konfiguracjach na 1 lub 2 osie samochodu. Wiec, jeśli szukasz złotego środka będzie to właściwy wybór. Bmw w cyklu mieszanym pali do 14 l benzyny na 100 km i pomieści ogromne zakupy, ponieważ bagażnik ma 420l oraz elektrycznie sterowaną klapę. Jeszcze dodajmy dwa słowa o kwestii bezpieczeństwa, hamulce ceramiczne które dosłownie zatrzymują nas w miejscu, i ogrom systemów i kamer, które monitorują za nas otoczenie i ostrzegają nas przed niebezpieczeństwami.

BMW M8 Competition od przodu marina bay felga hamulec M

Światła laserowe, kamery NIGHT VISION, elementy karbonowe podnoszą wartość katalogową tego samochodu do blisko 1 mln zł.

Klient przywiózł nam samochód z przebiegiem 3000 km i niestety nosił już pierwsze uszkodzenia od kamieni, dlatego musieliśmy wykonać pełna renowacje lakieru. Następnie wykonaliśmy zabezpieczenie Frontu samochodu bezbarwną folia XPEL Ultimate Plus natomiast pozostała część karoserii oraz wszelkie detale w tym felgi, szyby i pełne wnętrze pokryliśmy topowymi powłokami GTechniq dobranymi do rodzaju materiału. Na folie nanieśliśmy powłokę hydrofobowa Gtechniq EXO w celu łatwiejszego mycia i lepszej hydrofobowości elementów.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę