BMW M2 Competition, czyli najmniejszy samochód z rodziny prawdziwych „emek”.

Model M2 zadebiutował w ofercie BMW w 2016 roku. Już po pierwszych przeprowadzonych testach pewne było, że samochód ten szybko zyska tytuł „dostawcy emocji”. Świetnie zestrojone, 370-konne M2 nie zawiodło – błyskawicznie stało się obiektem pożądania wielu kierowców. Dwa lata później Bawarczycy pochwalili się podkręconym do 411 KM M2 Competition.

M2 ma wszystko to, co najbardziej kochamy w autach. Jest szybkie, zwinne, zadziorne, posłuszne, a do tego świetnie wygląda i dostarcza kierowcy mnóstwo emocji. Silnik został zestrojony z siedmiobiegowym, dwusprzęgłowym automatem M DCT, a moment obrotowy przekazywany jest oczywiście na tylną oś. Osiągi? 4,2 s do „setki” i 280 km/h.

Frajda z jazdy - to synonim BMW M2 Competition. To swego rodzaju pokaz możliwości niemieckich inżynierów.

BMW M2 Competition posiada też usprawnione zawieszenie i obsługiwany elektronicznie tylny dyferencjał. Do tego efektywniejszy układ hamulcowy z gigantycznymi tarczami i mocniejszymi zaciskami, nowy układ wydechowy i przeprogramowany system kontroli trakcji.

Co więcej, M2 prowadzi się z precyzją i stabilnością, nawet w ciasnych i ostrych zakrętach. Warto zaznaczyć, że serpentyny to środowisko naturalne dla tej małej „emki”, przy dynamicznym pokonywaniu łuków systemy nie pozwolą na żadne zawahania.

My do tego pięknego modelu dołożyliśmy od siebie zabezpieczenie bezbarwną folia Xpel Ultimate Plus całego frontu, progów zewnętrznych i tylnego zderzaka. Natomiast całą resztę pokryliśmy powłokami firmy Gtechniq.

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę