Audi Sq8 czyli kwintesencja elegancji, wygody i sportowego zacięcia

Jest to egzemplarz z 2022 roku, a jak pewnie wiecie od 2020 w Audi Sq8 nie można już zamówić jednostki diesla. Ten egzemplarz legitymuję się znakomitymi parametrami, 4-litrowy silnik V8 o mocy 507 koni mechanicznych oraz fenomenalnym momentem 770 nm. Sq8 to młodszy brat RSQ8 ale czy warto dopłacać do lepszej wersji ? Różnica w cenie to minimum 150 tysięcy złotych. Sq8 w sprincie do setki jest wolniejsze zaledwie o 0.3 sekundy. Czy ta różnica jest warta dopłaty ? Szczerze mówiąc każdy z osobna musi odpowiedzieć na to pytanie sam, ja postaram się przybliżyć wam obraz właśnie tego moim zdaniem fenomenalnego egzemplarza SQ8. Na pewno pierwszą rzeczą, która zasługuje na pochwałę jest zawieszenie i sposób w jaki prowadzi się ten samochód. W zakrętach mamy wrażenie, jakbyśmy kierowali co najmniej Audi Rs4 z fenomenalnym napędem quattro. Samochód posiada tylną oś skrętna co zdecydowanie ułatwia manewrowanie w mieście, ale zdecydowanie też poprawia prowadzenie w ciasnych zakrętach (jak wspominałem powyżej).

Prezentowany egzemplarz Sq8 został skonfigurowany z super delikatnym lakierem (normy europejskie, wymuszają malowanie lakierami wodnymi) lakier wygląda obłędnie i nietuzinkowo, lecz ma swoje minusy – jest wyjątkowo podatny na powstawanie zarysowań i odprysków. Nawet delikatne przetarcie suchą mikrofibrą może spowodować powstanie mikro defektów, ale tutaj z pomocą przychodzi nam folia bezbarwna Xpel Ultimate Plus o właściwościach samo regeneracyjnych pod wpływem ciepła. Dzięki komputerowym szablonom, które wycinamy pod dany samochód, nie musimy nic totalnie rozbierać, ani docinać folii na samochodzie.

Dodatkowo Pan Piotr, zdecydował się na zabezpieczenie pozostałych elementów takich jak felgi, szyby, oraz całkowity środek dedykowanymi topowymi powłokami od Gtechniq & Titan.

Audi SQ8 trafiło do nas jako pierwszy samochód Pana Piotra, pierwsze słowa jakie usłyszałem to: Zależy mi na całkowitym i najlepszym zabezpieczenie mojego samochodu, jeśli się sprawdzicie przywiozę kolejne trzy samochody. I w ciagu miesiąca zabezpieczyliśmy wszystkie samochodu Pana Piotra.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę