Audi S3 to najnowszy hot-hatch z końcówki 2020 roku. Maszyna od początku budziła sporo kontrowersji wśród miłośników marki. Wielu z nich uważa, że projektanci z Ingolstadt wykonali kawał dobrej roboty!

Zmodernizowane rysy, dynamiczne kierunkowskazy, zupełnie nowe światła zapalające się niczym w hollywoodzkim filmie… to elementy, które każdy fan motoryzacji chciałby mieć w swoim aucie. Trudno się dziwić: wyglądają fenomenalnie! W środku i na zewnątrz Audi zostało wyposażone w pakiet stylistyczny karbon nadający rasowego wyglądu es-trójce.

Jak prezentuje się wnętrze? Znajdziemy tam sportowe i bardzo wygodne fotele z alcantary, duży ekran nawigacji i Virtual Cokpit. W tym modelu oryginalne srebrne znaczki zostały wymienione na czarne, podobnie jak specjalnie sprowadzane z Niemiec końcówki wydechu. Trzeba przyznać, że ten model został doposażony we wszystko, co tylko możliwe.

Ci, którzy mieli przyjemność jazdy tym samochodem zapewne potwierdzą, że jest on idealny do codziennej jazdy: zwinny, szybki i wszędzie się zmieści.

Samochód pewnie się prowadzi. Idealnie sprawdzi się dla każdego kierowcy lubiącego mieć zapas mocy pod butem. Jego ostre linie podkreślają sportowy charakter, który możemy poczuć jeszcze bardziej, przełączając się na tryb DYNAMIC.

Audi S3, wnętrze, kokpit

Ta es-trójka przyjechała do nas prosto z salonu. Klient, który trafił do naszej kliniki z polecenia, zdecydował się na najpopularniejsze zabezpieczenie full front plus: pełen pakiet.

Powłoki pojawiły się na szybach, felgach, a także na plastikach w środku. Jak zawsze przy pakiecie full front, klient otrzymał w gratisie zabezpieczenie folią bezbarwną. Okleiliśmy wszystkie plastiki w środku i na zewnątrz (tzw. „piano black”), przestrzeń załadunkową, wnęki klamek, lampy i ekrany w środku.

Po odbiorze klient był tak zadowolony, że przywiózł do nas dwie kolejne perełki: BMW I3s Road Style Edition i BMW M8. Obie maszyny zostały poddane tym samym zabiegom. Jeśli jeszcze zastanawiacie się co wybrać dla swoich pojazdów: zapraszamy do nas! Chętnie pomożemy w wyborze zabezpieczenia!

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę