Audi E-Tron 55 quattro, czyli najnowsza rewolucja na rynku samochodów elektrycznych.

Zasilana dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 408 km i 644 NM, w trybie Boost przyśpiesza do 100 km/h w zaledwie 5,7 sekundy, może pomyślicie, że nie jest to najlepszy wynik jak na elektryka, ale on waży aż 2,5 tony.

Jeśli chodzi o wykończenie wnętrza tu wszystko jest dopracowane niemal do perfekcji. Duże, wygodne konturowe fotele S Line pokryte są miłą w dotyku, ekologiczną, perforowaną skórą, są też podgrzewane. Na boczkach regulowane podświetlenie i delikatna alcantara. W całym aucie zastosowano materiały bardzo dobrej jakości, a montaż jest staranny.

Dekory na desce rozdzielczej dodają elegancji i przełamują technologiczny obraz tego auta. Łopatki za kierownicą (niestety plastikowe) służą do zmiany siły rekuperacji. Większość sterowania odbywa się za pomocą dotykowych ekranów.

Kamery zamiast lusterek sprawiają, że auto jest węższe o 150 mm niż wersja z tradycyjnym rozwiązaniem. Obraz z nich wyświetlany jest na małych ekranach umieszczonych w rogach drzwi.

E tron jeździ bardzo komfortowo. Niewzruszenie pokonuje wszelkie nierówności. Cisza i wygoda nie nastrajają do szybkiej jazdy, ale jeśli potrzebujemy, e-tron potrafi błyskawicznie, zebrać się i wyprzedzić, zmienić pas, czy włączyć się do ruchu. Rozkład mas 50:50 powoduje wręcz książkowe prowadzenie, jak po sznurku.

Podsumowując wrażenia, jest to bardzo cichy i komfortowy samochód, idealnie nada się na krótkie trasy i świetnie radzi sobie w miejskiej dżungli.

Potężny przód zbiera kamienie niczym czołg, dlatego pokryliśmy cały samochód łącznie z szybą czołową folią zabezpieczająca Xpel Stealth + Stek Dynoflex, aby uniknąć odprysków i innych uszkodzeń mechanicznych. Felgi pokryliśmy topową powłoką Titan PYRO, szyby natomiast Gtechniq G1. Zaimpregnowaliśmy tapicerkę skórzaną, materiałową, plastiki oraz wszystkie dywaniki welurowe.

 

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę