Szeroki, niski, głośny, rzucający się w oczy.

To cechy najlepiej opisujące samochody kategorii Hot Hatch. No i oczywiście muszą być szybkie. Bez wątpienia wszystkie powyższe cechy posiada najnowszy Renault Megane RS. Prawie 300 konny silnik, napędzający „zeszperowane” przednie koła za pośrednictwem 2 sprzęgłowej automatycznej skrzyni biegów.

Samochody Renault Sport od zawsze słyną z jeszcze kilku jakże istotnych w tej klasie elementów. Precyzyjny układ kierowniczy, twarde zawieszenie i ostre jak brzytwa hamulce. Komfortu (ale przecież nie o komfort tutaj chodzi ) na pewno nie dodają kubełkowe, cieniutkie na kilkanaście milimetrów fotele. One mają trzymać w ostrych winklach i na pewno trzymają.  Szczególnie obszyte miękką alcantarą, która nie pozwoli Ci się przesunąć na fotelu kiedy tego nie chcesz.

Piękna linia, masa agresywnych, stylowych akcentów o zacięciu torowym. Do tego ten oszałamiający kolor i potężne felgi ze stopów lekkich. Tak powinien wyglądać dzisiejszy Hot Hatch! W dodatku Renault nie zabija ceną za ten samochód. Nic tylko brać!

Trzeba przyznać - prócz parametrów i budzącego respekt wyniku na legendarnym torze Nürburgring - ten samochód po prostu wygląda rewelacyjnie.

Mega radosny i pozytywny klient oddał w nasze ręce swoją nową zabawkę właściwie od razu po odbiorze z salonu. To rozstanie musiało boleć! To jednak najlepszy moment, aby wykonać zabezpieczenie lakieru jeszcze zanim zdąży zebrać pierwsze defekty np. odpryski wskutek szybkiej jazdy (o którą nie trudno mając taką rajdówkę).

Wybór rodzajów zabezpieczenia padł na elementy najbardziej narażone na uszkodzenia. Głównie przód karoserii: maska, zderzak, lampy lusterka wystawione na atak kamieni przy jeździe autostradowej, a także newralgiczne punkty: listwy piano black, lakier pod klamkami i fundamentalny próg załadunkowy bagażnika.

W przypadku pozostałej części karoserii właściciel ograniczył się jedynie do pokrycia powłoką hydrofobową dla łatwej pielęgnacji i podbicia połysku.  Trzeba przyznać dzięki temu zabiegowi udało się wydobyć dodatkową głębie z pomarańczy.

Jak się pewnie domyślasz. Nie zapomnieliśmy o pokaźnych 19′ calowych felgach. Dostały porządną zbroję z powłoki ceramicznej o podniesionej odporności na wysokie temperatury.

 

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę