Gusta oczywiście są różne i o nich nie zamierzamy dyskutować, ale odważnie możemy przyznać, że kiedy projektanci ze Stuttgartu biorą się za rysowanie linii karoserii to nawet sceptycy muszą pochylić kapelusz. Najobszerniejsza w rodzinie Porsche – Panamera została rozbudowana o nową, dodatkowo powiększoną wersje dynamicznego combi o podkreślającej zamysły projektantów nazwie Sport Turismo.

Klient jasno dał nam do zrozumienia że oczekuje najlepszego rozwiązania na rynku dlatego postawiliśmy na sprawdzony na setkach samochodów kompozyt ceramiczny.

Jak w całej nowej linii Porsche i tutaj nie brakuje pokrewnych smaczków z flagowej Carrery, nie mniej jednak Panamera ma w sobie zdecydowanie więcej luksusu niż bezkompromisowej agresji rodem z toru Nurburgring. Samochód bez wątpienia wbudził u nas respekt jakością wykonania, ergonomią i naszpikowaniem nowinkami technicznymi. Coraz mniej klasycznych analogowych przycisków i zegarów, coraz więcej ledowych wyświetlaczy dotykowych to nowy tręd, który można powiedzieć w tak szerokim zakresie zapoczątkowała właśnie nowa Panamera.

Kolejną nowością, choć nie w całokształcie motoryzacji, a w samej marce Porsche (nie licząc legendarnego 918 ) jest zastosowanie połączenia silnika elektrycznego ze spalinowym czyli coraz popularniejszej w ostatnich latach Hybrydy. Prezentowana Panamera Sport Turismo jest jednym z 3 pierwszych zarejestrowanych w Polsce egzemplarzy tego modelu. Właściciel niemal od razu po odbiorze samochodu z salonu Porsche Lellek w Sopocie, dostarczył samochód do naszego studia z myślą o skutecznym zabezpieczeniu lakieru i wysokogatunkowej tapicerki skórzanej.

Klient jasno dał nam do zrozumienia że oczekuje najlepszego rozwiązania na rynku dlatego postawiliśmy na sprawdzony na setkach samochodów kompozyt ceramiczny – Crystal Serum Black oraz szereg wyselekcjonowanych powłok ochronnych dedykowanych do poszczególnych rodzajów powierzchni i materiałów. Nikt nie miał wątpliwości co do tego, że Panamera będzie podróżować szybko, dlatego przód samochodu oraz newralgiczne fragmenty lakieru zostały pokryte zupełnie nie widoczną folią bezbarwną Xpel Ultimate dla dopełnienia całokształtu ochrony.

Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o pokryciu charakterystycznych dla Hybrydy jaskrawych zacisków hamulców odporną na wysokie temperatury powłoką ceramiczną. Dzięki temu utrzymanie ich w czystości wymaga jedynie spłukania wodą pod ciśnieniem. W końcu to szczególna biżuteria tego modelu nie mniejsza niż potężne felgi ze stopów lekkich.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę