Porsche Panamera GTS zachwyca nie tylko agresywną stylistyką, napompowanej bogatym pakietem aerodynamicznym karoserii, ale również „prawdziwym” ryczącym V8 pod maską.

Sport Turismo to nic innego jak super dynamiczna, ekskluzywna limuzyna z powiększoną kubaturą bagażnika. Połączenie wszystkiego co daje przyjemność i pełnię życia. Podnoszące tętno osiągi, fenomenalne prowadzenie, najwyższej klasy wykonanie i wyposażenie, a przy tym praktyczny, pojemny bagażnik. Jeśli nie masz miejsca na swoim podjeździe na więcej samochodów niż jeden – Panamera Sport Turismo zastąpi co najmniej 3 segmenty 🙂

Prezentowane Porsche Panamera GTS, jak zresztą zdecydowana większość samochodów przy których mamy przyjemność pracować, trafiła do nas bezpośrednio po odbiorze z salonu. Tylko takie rozwiązanie pozwala utrwalić na prawdę idealny stan lakieru, unikając powstania szpecących karoserie defektów. Odprysków lakieru, zarysowań czy otarć.

W przypadku tego projektu, oprócz najskuteczniejszego na rynku zabezpieczenia całości lakieru folią bezbarwną, klient oczekiwał diametralnej zmiany wyglądu swojego samochodu pozostawiając go w pełni fabrycznym.

Zastosowanie folii Xpel Stealth dedykowanej do fabrycznych lakierów matowych, na standardowym lakierze o wykończeniu w połysk pozwoliła połączyć ochronne właściwości folii z nadaniem karoserii gustownej satyny. Identycznej z oryginalnymi, super drogimi lakierami z palety większości producentów marek samochodów klasy premium.

Dla podkreślenia agresywnego kształtu karoserii Porsche, część drobnych elementów ( listwy wokół szyb, lusterka, napisy i oznaczenia ) zabezpieczyliśmy folią bezbarwną o wykończeniu połysk – zachowując ich naturalną czerń fortepianową. Pozwala to uzyskać wspaniały kontrast nadający jeszcze bardziej oryginalny charakter prezentacji samochodu.

Jak w przypadku niemal każdego projektu polegającego na pokryciu całej karoserii folią bezbarwną, nie zapomnieliśmy o pozostałych, jakże ważnych elementach Porsche.

Ogromne felgi ze stopów lekkich oraz zaciski hamulców pokryliśmy dedykowaną powłoką ceramiczną GTechniq o podniesionej odporności na wysokie temperatury. Komplet szyb pokryliśmy powłoką hydrofobową dzięki czemu jazda w deszczu oraz mycie nie będą już sprawiały żadnego kłopotu. Naszpikowane ekskluzywnymi materiałami wnętrze – w tym skóra i alcantara pokryliśmy impregnatami które pozwoli im zachować swoją miękkość i pełny kolor przez możliwie najdłuższy czas.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę