Porsche Macan jak żaden inny model marki, napędza sprzedaż do wartości, o których kiedyś koncern nie mógł pomyśleć. Przez niektórych zwany złośliwie „entry level Porsche” otworzył możliwość posiadania samochodu tej marki dla naprawdę szerokiej grupy odbiorców. Mimo to odpowiednio skompletowany egzemplarz potrafi na prawdę zaskoczyć bogactwem wyposażenia i jakości użytych materiałów.

Jak to w klasie premium, a szczególnie Porsche – wszystko zależy od odwagi w konfiguracji.  Niczym nadzwyczajnym jest podwojenie wartości wersji bazowej samymi dodatkami. Lista możliwości jest w Porsche niemal nieskończona. Tutaj możesz spersonalizować wedle swojego gustu niemal każdy detal. Samych końcówek wydechów jest do wyboru co najmniej kilka. A może kilkanaście?

Trzeba przyznać, że Porsche wyróżnia się na tle „Niemieckiej Trójcy” stylem i precyzją wykonania.  Wsiadając do dowolnego modelu marki, nawet jeśli jest to Macan, po prostu czujesz się wyjątkowo i wiesz że jesteś w dobrym miejscu.

Najnowsze Porsche Macan S trafiło do nas w dość nietypowych okolicznościach.

Naszym zadaniem była poprawa wykonanej wcześniej przez kogoś pracy obejmującej zabezpieczenie folią bezbarwną. Właściciel po prostu nie był zadowolony z jej jakości. Niestety folia bezbarwna jest zdecydowanie jednorazowa. Nie można jej zdemontować i zaaplikować drugi raz, a już na pewno nie w sposób estetyczny. Oczywiście musieliśmy bezpiecznie zdemontować folie lakieru Porsche, a następnie pokryć ponownie najważniejsze elementy według naszych standardów. Zakres zabezpieczenia folią obejmował popularny „full front” czyli zderzak, maskę, błotniki przednie, lampy lusterka.

Dodatkowo zestaw został poszerzony o tylny zderzak.
Pozostałą część samochodu zabezpieczyliśmy topową powłoką Gtechniq Crystal Serum Ultra uzyskując szklisty połysk, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie! Luksusowe wnętrze przepełnione wysokogatunkową tapicerką skórzaną w całości zaimpregnowaliśmy najskuteczniejszymi preparatami przedłużając jej miękkość i jednolitą barwę. Po kilku tygodniach od odbioru klientka zdecydowała się jeszcze na zabezpieczenie elementów „piano black” i wyświetlaczy we wnętrzu samochodu. Praktycznie!

Chwilę później zabezpieczyliśmy również samochód męża co jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że klienci są zadowoleni!

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę