TYTUŁ: Uwielbiam auta Porsche i pewnie, gdybym tylko mógł, kupiłbym sobie Caymana i Cayenne Coupe. Wyglądają świetnie, są praktyczne i prowadzą się doskonale, jak przystało na Porsche.

Ten egzemplarz Porsche Cayenne Coupe został maksymalnie wyposażony. Pojawiły się w nim między innymi: skrętna tylna oś, pełen pakiet carbon, pakiet chrono sport, podsufitka i kierownica w alcantarze, indywidualnie dobrane fotele, nagłośnienie Burmester czy też lakier Crayon.

Co znajdziemy we wnętrzu? Kokpit jest identyczny jak w każdym Porsche, czyli nowoczesny, intuicyjny i z mnóstwem przycisków na środkowej konsoli. Niektórzy mogą narzekać na ich ilość. Ja jednak wolę rozwiązanie z Porsche, w którym dostęp do wielu funkcji jest prosty, szybki i nie wymaga przedzierania się przez skomplikowane menu.

Porsche Cayenne Coupe wnętrze interior

To dobrze, że w Cayenne Coupe zawieszenie można ustawić jednym przyciskiem, a temperaturę w kabinie wybrać jednym pokrętłem.

Wiadomo, Cayenne Coupe od SUV-a różni się wyglądem i aerodynamiką. Ten egzemplarz został wyposażony w całkowity pakiet carbon i spoiler umieszczony na pokrywie bagażnika. Stylizacja wygrała jednak z pakownością, bo bagażnik w Coupe ma jedynie 600 litrów, czyli o 145 litrów mniej niż w standardowym Cayenne.

Następna sprawa to szerszy rozstaw kół z tyłu. Dzięki niemu Cayenne Coupe lepiej klei się do drogi w ekstremalnych sytuacjach, dzięki czemu na torze uzyska lepsze rezultaty niż zwykły SUV. Trzeba przyznać, że układ kierowniczy jest tu wzorcowy, podobnie jak zestrojenie zawieszenia. Auto nie przechyla się na zakrętach, a przednie koła szybko i precyzyjnie reagują na ruchy kierownicą.

Świadoma użytkowniczka wybrała najlepszą formę zabezpieczenia, czyli całkowite pokrycie folią bezbarwną PPF.

Dodatkowo pokryliśmy powłokami szyby, felgi, elementy plastikowe i materiałowe. Wykonaliśmy także pełne zabezpieczenie elementów wnętrza folią. Samochód dotarł do nas prosto z salonu na lawecie, aby uniknąć ewentualnych odprysków kamieni.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę