Porsche 911 Carrera od ponad 50 lat wyróżnia się na tle wszystkich pozostałych samochodów świata.

Już z kilku kilometrów, nawet w nocy jesteś w stanie bezbłędnie rozpoznać wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju linie nadwozia.  Nie trzeba być fanem motoryzacji, aby model Carrera powodował uśmiech na Twojej twarzy, nie wspominając już o zazdrosnych spojrzeniach na twarzach przechodniów, kiedy powoli toczysz się ulicami miasta za kierownicą jednego z niepowtarzalnych egzemplarzy. Carrera od lat przeczy fizyce prowadząc się rewelacyjnie pomimo silnika umieszczonego za tylną osią powodując „wyważenie młotka”. Jak to możliwe? Do końca nie wiadomo.
Po prostu wycina zakręty niczym dłuto.

Porsche 911 typ 991 w wersji przedliftowej to ostatnia seria w której dostępne były silniki wolnossące. Choć dziś w sportowym samochodzie to właściwie nie do pomyślenia, jeszcze kilka lat temu było bardzo popularnym rozwiązaniem. W wysokoobrotowym silniku o ułożeniu cylindrów typu Bokser, brak doładowania charakteryzuje się liniowym dostępem do momentu obrotowego. Trzeba to po prostu lubić. Jestem pewny, że dzięki temu ten model będzie kiedyś wyjątkowym rarytasem dla kolekcjonerów jak „ostatni wiatrak” – czyli ostatni chłodzony powietrzem typ. 993.

Prezentowany egzemplarz jest samochodem użytku codziennego jednego z naszych stałych klientów. Carrera w momencie kiedy ją otrzymaliśmy nosiła sporo drobnych defektów typowo eksploatacyjnych. Mikrozarysowania, odpryski, obicia oraz stłumioną głębie i połysk lakieru.
Wszystkie powyższe, usunęliśmy w procesie renowacji lakieru bez konieczności ponownego lakierowania. Dla utrwalenia uzyskanego efektu zastosowaliśmy sprawdzoną powłokę ceramiczną Gtechniq Crystal Serum Ultra. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoka na długo ułatwi pielęgnację Porsche.

We wnętrzu również można było dostrzec sporo śladów codziennej eksploatacji. Zabrudzona i miejscami przetarta tapicerka skórzana, oraz poplamione tekstylia wymagały odpowiedniej pielęgnacji. Wyczyszczona skóra została dodatkowo polakierowana w miejscach przetarć. Każdy z materiałów we wnętrzu zaimpregnowaliśmy sprawdzonymi produktami Gtechniq dla utrwalenia idealnego wyglądu. Całokształt dopełniliśmy zestawem powłok ochronnych dla wszystkich pozostałych detali. Felgi, zaciski hamulców i szyby zostały pokryte najwyższej klasy powłokami Gtechniq.

Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoka na długo ułatwi pielęgnację Porsche.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę