Lakier pokrywa zdecydowaną większość widocznej części samochodu. Jego renowacja to najlepszy i najtańszy sposób, aby trwale poprawić ogólny wygląd pojazdu. Proces renowacji powłoki lakierniczej został opracowany w taki sposób, aby skutecznie przywrócić mu salonowy wygląd bez konieczności ponownego lakierowania.

W procesie korekty lakieru usuwane są zarysowania, zmatowienia, trwałe przebarwienia, a nawet drobne odpryski.

W efekcie przywracany zostaje szklisty połysk, głębia i nasycenie koloru oraz równomierne, lustrzane odbicie światła. Defekty usuwane są na stałe – proces nie polega na ich czasowym zamaskowaniu. Niewłaściwa pielęgnacja w połączeniu z negatywnym wpływem czynników atmosferycznych niekiedy w ciągu kilku miesięcy powodują, że lakier wygląda niekorzystnie szpecąc ogólny wizerunek samochodu. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy do produkcji pojazdów wykorzystywane są ekologiczne lakiery na bazie wody. Ekologiczne lakiery wodne przez swój niski poziom twardości oraz odporności chemicznej już w krótkim czasie pokrywają się gęstą siecią zarysowań i wżerów od pozostawionych soków z drzew czy ptasich odchodów.

Regeneracja lakieru Kraków

Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i nasze wieloletnie doświadczenie gwarantują całkowite bezpieczeństwo dla lakierów wszystkich rodzajów i każdej marki.

Precyzyjny dobór materiałów polerskich i regularny pomiar grubości lakieru pozwalają osiągnąć perfekcyjny efekt usuwając wyłącznie taką warstwę lakieru jaka jest potrzebna (przeważnie 1-3 mikronów). Dzięki temu proces może być powtarzany wielokrotnie wciąż zachowując wysoką grubość powłoki lakierniczej. Poprawa kondycji lakieru to nie tylko przyjemność z posiadania i codziennego użytkowania zadbanego egzemplarza, ale również wymierne podniesienie jego wartości rynkowej. Po skończonym procesie odbierasz od nas swój samochód tak jakbyś właśnie odbierał go z salonu po raz pierwszy. Efekty renowacji zdumiewają najbardziej wymagających. Spektakularne lustrzane odbicie i brak jakichkolwiek defektów robią kolosalne wrażenie niezależnie od marki i klasy samochodu. Stan Twojego samochodu wiele mówi o Tobie, dlatego powinieneś dołożyć starań by był naprawdę perfekcyjny.

Polerowanie lakieru Kraków

Efekty renowacji lakieru samochodowego

  • nowy, spektakularny wygląd lakieru
  • szklisty połysk
  • głębia koloru
  • wzrost wartości rynkowej pojazdu

Po wykonanym procesie renowacji na życzenie klienta wystawiamy wydruk precyzyjnych pomiarów grubości lakieru na poszczególnych panelach, który tym samym jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa zabiegu.

Polerka lakieru Kraków
Dla jeszcze większego bezpieczeństwa posiadamy wysoki pakiet OC dla firm.

Czas wykonania usługi renowacji lakieru

Czas wykonania usługi to 2-5 dni roboczych w zależności od rozmiaru i stanu samochodu.

Koszt wykonania usługi renowacji lakieru

Cena usługi renowacji lakieru mieści się w przedziale 500-2000 PLN netto w zależności od rozmiaru i stanu samochodu.

Usługa Cena
Renowacja lakieru: kilkuetapowa korekta do 70% zarysowań 1200-1700 PLN netto
Renowacja lakieru: pełna korekta lakieru do 95% zarysowań 1800-3000 PLN netto

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę