O Porsche 911 mógłbym pisać bez końca. Kocham ten samochód najszczerszą miłością jaką można obdarzyć martwy przedmiot. 
Jeśli Carrera to w ogóle martwy przedmiot :)

Najbardziej charakterystyczna bryła karoserii samochodu, którą rozpoznasz z kilku kilometrów – nawet w nocy!
Super sportowy bolid, o niesamowitych osiągach, a mimo to tak wdzięczny i użyteczny. Jeśli tylko nie przeszkadzają Ci zawistne spojrzenia innych uczestników ruchu publicznego, także tych na chodniku to Carrera może spokojnie stanowić Twój daily. Posiada nawet funkcje podniesienia przodu do wjazdu na krawężnik. Choć podobno wcale nie jest szczególnie potrzebna pomimo misko sięgającego zderzaka przedniego. 

Carrera zauważalnie rośnie z każdym wydaniem. Względem pierwszej edycji (typ. 930), obecna 992 jest dłuższa o 20 cm i szersza o 15 cm. To ogromna różnica, którą widać juz na pierwszy rzut oka.
Mimo większych gabarytów i znacznie większej wagi, najnowsza Carrera bije osiągami wszystkie poprzednie. Jest szybsza, zwrotniejsza, lepiej hamuje. Obecny 4S tylko nieznacznie odstaje od poprzedniego Turbo przy zachowaniu zupełnie cywilnych walorów jezdnych. Bez wątpienia ogromną zaletą jest skrętna tylna oś, wcześniej dostępna wyłącznie w wersji turbo. 

911 rośnie nie tylko pod względem gabarytów. Rośnie też cena, a maleją rabaty.

Rośnie też cena, a maleją rabaty.
Za dobrze skrojoną Carrere 4S trzeba zapłacić kwotę przekraczającą 800k pln.
Mimo to, widzę na prawdę ogromną ilości tych samochodów na naszych drogach, a mój skaner w oczach nie przepuści żadnej sztuki 🙂

To tylko potwierdza doskonałość tego modelu i kult jaki zbudował przez lata istnienia na rynku motoryzacyjnym.
Oliwkowy egzemplarz na złotych felgach, to solidnie przemyślana konfiguracja naszego stałego klienta. Trzeba przyznać dobór kolorystyki i użytych materiałów udał się bezbłędnie. 

Carrera jak każdy niski, szybki samochód piekielnie łatwo zbiera odpryski od kamieni. Można śmiało powiedzieć, że dla tego modelu folia bezbarwna to absolutny „must have” inaczej w mgnieniu oka wygląda jak po ostrzale z karabinu maszynowego.

W tym przypadku, klient nie szedł na żadne kompromisy.
Zabezpieczyliśmy folią Xpel pełną karoserie oraz wszelkie elementy dekoracyjne i wyświetlacze we wnętrzu. Dla łatwiej pielęgnacji pokryliśmy dedykowanymi powłokami GTechniq wszystkie pozostałe elementy w tym felgi, szyby, tapicerkę skórzaną i materiałową, a także samą folię Xpel. 

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę