Zacznijmy od historii kultowej litery S w nomenklaturze Mercedesa.

Okazuje się, że po raz pierwszy pojawiła się ona w 1972 roku. Ówczesne auto nosiło oznaczenie W116 i było następcą kultowego modelu W108. Na przestrzeni ponad 40 lat topowa niemiecka limuzyna doczekała się sześciu generacji oraz mocarnych odmian podrasowanych przez speców z AMG.

W historii Klasy S nie sposób także pominąć epizodu Maybacha. Co prawda wzniecona na nowo w 2002 roku submarka nie odniosła spektakularnego sukcesu, ale wraz z debiutem aktualnej generacji Mercedes-Benz powrócił do kojarzonego z wysokim prestiżem nazewnictwa.

Mercedes S560 – zmiana koloru wnętrze

Po liftingu klasa S generacji W222 jest samochodem wręcz monumentalnym, dostojnym i bardzo eleganckim. Charakteru dodaje design nadwozia, który jest po prostu ponadczasowy.

Tego auta nie da się nie zauważyć. Po pierwsze, duży grill z gwiazdą umiejscowioną na masce jednoznacznie wskazuje na prestiż marki, a tylne LED-owe światła oraz miękko opadająca linia dachu idealnie wieńczą całość. Zaczepnie prezentują się też szprychowe felgi oraz przemodelowany przedni zderzak, który jest częścią pakietu optycznego AMG. Jednak prawdziwe oblicze klasy S poznajemy dopiero wtedy, gdy zagłębimy się w jej wnętrzu.

Wyświetlacz znajdujący się na szczycie deski rozdzielczej to pierwszy element wnętrza samochodu, który skutecznie przyciąga naszą uwagę. Tak naprawdę są to dwa oddzielne ekrany pokryte jedną błyszczącą powłoką dającą efekt najwyższego zaawansowania multimedialnego. Tuż za dużą, pokrytą drewnem kierownicą znajdują się wirtualne zegary. Ich wygląd można konfigurować i dobierać odpowiednio do aktualnej sytuacji i aktualnego nastroju. Do wyboru są tryby klasyczny, sportowy i progresywny. Każdy z nich jest diametralnie inny. Chociaż zmiany zaczynają się i kończą na stylu i grafice menu.

Zmiana koloru Mercedesa S560

Nasza klientka znalazła wymarzonego Mercedesa Klasy S dostępnego od ręki.
Zgadzała się konfiguracja. Zgadzał się silnik V8 i pikowana skóra. Nie zgadzał się kolor lakieru. Ideałem, do którego dążyliśmy był Designo Soft White Pearl z indywidualnej palety Mercedes-Benz. Po krótkich poszukiwaniach postawiliśmy na folię Oracal-Satin White Pearl, która właściwie niczym nie odbiega od wyżej opisanego lakieru MB. Zdjęcia przedstawiają efekt końcowy zmiany koloru folią.

Tym razem sporo detali, bo w nich tkwi sekret.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę