Mercedes klasy S, czyli luksusowa i minimalistyczna wersja flagowej limuzyny.

Z zewnątrz auta zmieniły się nie tylko wymiary, ale także pas przedni i tylny. Na nowo zaprojektowano też oświetlenie. Nowa Klasa S to pierwszy Mercedes z opcjonalnymi reflektorami Digital Light, które oferują wiele możliwości. Mogą wyświetlać na nawierzchni drogi określone symbole (np. ostrzeżenie przed rozpoznanymi robotami drogowymi w postaci symbolu koparki), ostrzegawczo kierować punktowe światło na pieszych wykrytych na poboczu drogi lub wspomagać poruszanie się wąskimi pasami w obszarach robót drogowych poprzez wyświetlanie na nawierzchni odpowiednich krawędzi. Z kolei z tyłu pojawiły się światła z funkcją animacji.

Zupełnie nowym rozwiązaniem są klamki elektryczne, zintegrowane z płaszczyzną drzwi. Wysuwają się na dwa sposoby: gdy do samochodu zbliża się kierowca lub po dotknięciu powierzchni klamki. Na koniec warto wspomnieć o samej linii auta. W tym przypadku postawiono na minimalizm – jest tu znacznie mniej przetłoczeń niż w poprzedniku. Mimo to Mercedes prezentuje się fenomenalnie.

Mercedes S-klasa od tyłu czarny

Komfortowe wnętrze, to coś z czego Mercedes słynie od lat.

Projektanci są zgodni – wnętrze każdego Mercedesa klasy S zachowane jest w eleganckim i szlachetnym stylu, z dużą ilością światła. Widoczne jest to również w przypadku tego auta. Jeśli chodzi o nowości to zmianie uległa architektura deski rozdzielczej i system filtrowania powietrza. Co więcej, nowa Klasa S w wielu obszarach stała się bardziej „inteligentna”. To tu debiutuje nowa generacja systemu multimedialnego MBUX. Układ ten dysponuje jeszcze bardziej rozbudowanymi zdolnościami uczenia się zwyczajów użytkownika i prowadzenia z nim dialogu.

Niektóre działania można przeprowadzić bez wypowiadania hasła aktywacyjnego: „Hej Mercedes” (np. odebranie połączenia telefonicznego). W Klasie S z obsługi głosowej można także korzystać, siedząc na tylnej kanapie. W kabinie pojawiły się też wysokojakościowe wyświetlacze (we wnętrzu może znajdować się do pięciu ekranów), częściowo w technice OLED. Kolejną nowością jest trójwymiarowy wyświetlacz kierowcy.Na życzenie dostępne są dwa różne wyświetlacze head-up. Większy z nich oferuje treści z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości (AR) – np. w trybie nawigacji na pasie jezdni wyświetla animowane strzałki skrętu.

Zabezpieczenie Mercedesa S klasy, czyli samochodu wszechczasów.

W tym przypadku nie było miejsca na kompromisy. Dlatego od siebie do zabezpieczenia dodaliśmy pełen pakiet powłok i Full Body PPF. Wszystko zostało zrobione z najwyższą dokładnością. Dzięki czemu klient może cieszyć się z jazdy i wszystkich funkcji swojego samochodu w pełnym zabezpieczeniu.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę