Silnik Mercedesa-AMG CLA 45 S wywołuje najwięcej kontrowersji, więc na nim skupimy się na samym początku. Ten samochód pod maską skrywa najmocniejszy seryjnie produkowany motor.

Dwulitrowy, benzynowy, turbodoładowany, czterocylindrowy motor. Ma moc aż 421 KM i moment obrotowy na poziomie aż 500 Nm, za którego budowę zgodnie z filozofią „one man, one engine” zawsze odpowiada jeden człowiek.

Deklarowane przyspieszenie? 3,9 s do 100 km/h, a prędkość maksymalna to 250 km/h. Spalanie, choć pewnie dla wielu osób to rzecz drugorzędna, wg danych producenta wynosi 8,6 l/100 km.

Mercedes CLA45s żółty tył znak

CLA 45 to nie tylko mocniejsza wersja CLA 35. Sporo zmieniło się także w wyglądzie.

Pierwsza rzecz to grill z pionowym użebrowaniem, który zarezerwowany jest tylko dla najmocniejszych odmian AMG. Przedni zderzak został przeprojektowany. Szkoda tylko, że jeden z wlotów powietrza jest zaślepiony. Przetłoczenia na masce są zarezerwowane tylko dla odmiany CLA 45, do tego dochodzą szersze błotniki. Z tyłu pojawiły się cztery końcówki układu wydechowego, jednak tak naprawdę są to nadal dwie końcówki, kryjące się za czterema dziurami w zderzaku.

Możnaby również pomyśleć, że ogromny spojler jest elementem charakterystycznym dla wersji CLA 45 S. Otóż nie- jest to część pakietu aerodynamicznego AMG i można go domówić nawet do słabszego CLA 35. W jego skład wchodzą też dokładka do dyfuzora tylnego zderzaka i dodatkowe lotki na zderzaku z przodu. Wnętrze natomiast nie różni się projektem od zwykłej CLA, więc o jego charakterze decyduje gra detali. Jaskrawo żółte przeszycia, sportowa kierownica, czy sportowe fotele.

Nasz klient, nauczony doświadczeniem z odbijającymi kamieniami, postanowił zabezpieczyć swoje auto.

Zastosowaliśmy folię renomowanej firmy Xpel w wersji Ultimate Plus, która w pełni zabezpiecza samochód przed uszkodzeniami. Właściciel był zachwycony i nasz zespół również. Wyszło naprawdę idealnie!

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę