Każdy zabytkowy samochód ma za sobą pewną historię, która jest widoczna na jego lakierze, wnętrzu czy pod maską. Ten egzemplarz pochodzi z lat siedemdziesiątych i jest w pięknym pastelowym kolorze, co na pewno zauważyliście. Mercedes W108 został sprowadzony aż z USA, gdzie był narażony na wysokie temperatury, które spowodowały wypłowienie lakieru. Jak wiemy wygląd samochodu jest widoczny w pierwszej kolejności, dlatego też nasz klient oczekiwał profesjonalnego podejścia i uzyskania pełnego zadowolenia z końcowego efektu.

Każdy zabytkowy samochód ma za sobą pewną historię, która jest widoczna na jego lakierze, wnętrzu czy pod maską.

Egzemplarz, który zawitał w nasze progi nie był pokryty żadnym bezbarwnym lakierem, który mógłby ochronić jego kolor, dlatego też był bez połysku i nie odbijał światła. Jednak to nie wszystko. Kolor jaki reprezentował był w odcieniu mlecznego matu. Wydobycie pięknej błękitnej pasteli było dla nas nie lada wyzwaniem.

Wieloetapowy proces renowacji lakieru pozwolił odzyskać połysk, szklistość i nowy, niesamowity kolor.

Cały proces rozpoczęliśmy od wieloetapowej renowacji lakieru, dzięki której nasz „pacjent” odzyskał połysk, szklistość i nowy, niesamowity kolor. Jak to osiągnęliśmy? Przede wszystkim skupiliśmy się na poprawie kondycji obecnego lakieru, poprzez kontrolowane usunięcie powierzchni starej powłoki lakierniczej i wydobycie nowej. Doskonale wiedzieliśmy, że aby efekt utrzymywał się jeszcze przez wiele lat należy zastosować najskuteczniejszą ochronę, a taką zapewnia Crystal Serum Ultra od Gtechniq Polska. Czemu akurat zastosowaliśmy ten preparat?

Poza wysoką jakością i innowacyjnością, cenimy sobie wzmocnioną ochronę lakieru jaką zapewnia to serum. Lakier, który jest zabezpieczony Crystal Serum Ultra zyskuje lepszą odporność na zarysowania, niszczące działanie środków chemicznych czy ptasich odchodów niż powłoki 9h. Dodatkowo, jeśli lakier Waszego samochodu jest zabezpieczony tym preparatem, to nie groźne mu mroźne noce ani upalne dni, ponieważ powłoka od Gtechniq Polska pozostaje niezmieniona w temperaturach od -40°C, aż do 250°C. Jeśli pragniecie dla Waszego samochodu tego co najlepsze, to zobaczcie co wyczarowaliśmy dla tego Mercedesa.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę