Mercedes S560 Coupe 4 matic za 800 tyś zł można określić właściwie jednym stwierdzeniem „najbardziej komfortowe coupe na rynku”.

Jeśli odpowiednio go doposażymy moim zdaniem jest to samochód kompletny, idealnie wpisujący się w oczekiwania. Dla mnie S560 z dodatkami za około 150 tys zł i pakietem stylistycznym AMG jest jednym z najlepszym samochodów, jakim jeździłem w ciągu ostatnich lat. W środku jak przystało na S-ke wyciszenie jest wręcz idealne a przypomnę, że mamy tu drzwi bez ramek. Jadąc po nierównościach pneumatyczne zawieszenie maksymalnie tłumi nierówności i zapewnia komfort, nie przeszkadzają w tym 20-calowe felgi AMG.

Oczywiście za dopłata możemy zamówić wszystkie systemy asystujące jakie są dostępne na rynku, możemy nawet domówić kamerę na podczerwień, która sprawdza się fenomenalnie szczególnie w nocy. Za kierownicą możemy się zrelaksować. Fotele otulają nasze ciało i pompują się dosłownie wszędzie, gdzie to tylko możliwe, grzeją, chłodzą i masują. Zobaczmy co drzemie pod maską. 560 oznacza podwójne doładowane V8 o mocy 470 km, który pierwszą setkę połyka w 4,6s. 9-biegowa skrzynia radzi sobie genialnie.

Nasz klient przesiadł się do swojej S-ki z Bmw M5 narowistej, krzykliwej, 625 konnej bestii i bardzo ceni sobie komfort, który dostarcza mu Mercedes. 

Samochód wykonany niczym najdroższy jacht, a uczucie podczas jazdy przypomina, żeglowanie ciężkim pewnym okrętem, którego nic nie zatrzyma.  Jachty bardzo często, są zabezpieczane foliami bezbarwnymi, aby ochronić jakże narażoną karoserie. W wypadku Mercedsa decyzja padła na folie dająca pełną ochronę jak i zmianę wyglądu, oczywiście mowa o folii Xpel Stealth, która tworzy efekt zmrożenia lakieru. Początkowo lakier S klasy doprowadziliśmy do ideału, zabezpieczyliśmy wszystkie elementy wnętrza, położyliśmy powłokę ceramiczna na felgi, a szyby pokryliśmy powłoką hydrfobową. Przyciemniliśmy szyby a lakier pokryliśmy folia PPF.  

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę