Jeśli jeździć już terenówką, to tylko najnowszym Mercedesem G Wagon w wersji 63 AMG. Ten potężny samochód zwraca na siebie uwagę, nie tylko fanów motoryzacji. Egzemplarz, który do nas trafił prawdopodobnie jest pierwszą sztuką wydaną w Krakowie, co jeszcze bardziej spotęgowało wyjątkowość tego modelu. Nasz długoletni klient zlecił nam zabezpieczenie przed opryskami przodu tego 600 konnego potwora.

Wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie z uwagi na kanciasty wygląd samochodu, ale nie spodziewaliśmy się, że największe wyzwanie dopiero przed nami.

Podczas przygotowań do realizacji projektu okazało się, że obecnie nie ma dostępnego żadnego komputerowego szablonu pasującego do najnowszej wersji Mercedesa. Nie pozostało nam nic innego jak przygotować go ręcznie. Jesteśmy zespołem, który uwielbia „ciężkie przypadki”, dlatego pełni energii i pasji zabraliśmy się do realizacji. Nikt nie przypuszczał, że praca zajmie nam kilkadziesiąt godzin spędzonych na precyzyjnym dopasowaniu i oklejaniu tego samochodu, ale efekt końcowy wynagrodził nam każdą trudną minutę naszej pracy. Zastosowaliśmy ręcznie projektowaną folię transferową, która doskonale zabezpieczyła przód Mercedesa. Dzięki temu będzie ona chronić lakier przed powstawaniem odprysków oraz zarysowań.

Użyta folia zabezpieczająca w żaden sposób nie powoduje zmiany koloru samochodu. Nawet sprawne oko nie dojrzy, że ochronę zastosowaliśmy tylko z przodu samochodu. Właściciel nie zapomniał również o dopieszczeniu pozostałych części swojego nowego nabytku. Lakier, felgi, szyby oraz naszpikowane elektroniką wnętrze zostało pokryte specjalnie dobranymi powłokami od Gtechniq, które nie tylko chronią, ale również nadają niesamowitą głębię koloru. Każdy samochód jaki do nas trafia pozostaje w naszej pamięci przez wiele tygodni, a nawet miesięcy, jednakże ten egzemplarz może w niej pozostać przez lata. Słabość do Mercedesów jednak nie przemija.

Każdy samochód jaki do nas trafia pozostaje w naszej pamięci przez wiele tygodni, a nawet miesięcy, jednak ten Mercedes pozostanie w niej przez lata.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę