Dla klientów dla których „zwykły GT i GTR” to za mało, Mercedes stworzył jeszcze bardziej rasową, surową i agresywną wersje PRO. Jest to odpowiedź na produkowaną od lat wersję Porsche Carrera 911 GT3 RS. Mają nawet podobne wloty powietrza na przednich błotnikach.

Oba modele, zarówno GTR PRO jak i GT3 RS to samochody dosłownie żywcem zdjęte z toru wyścigowego. Nie wyobrażam sobie, że ktoś może jeździć nimi na codzień po zatłoczonych ulicach metropolii.
No chyba, że dla lansu – to rozumiem 🙂
Wnętrze samochodu wypełniają super twarde, super głębokie fotele kubełkowe z pasami szelkowymi.
Kanapy oczywiście nie uświadczysz, za to w jej miejscu znajdziesz solidną klatkę bezpieczeństwa w kolorze karoserii. Na środku deski rozdzielczej znajduje się charakterystyczne dla wszystkich AMG GT pokrętło do dziesięciostopniowej regulacji kontroli trakcji.

To na prawdę przydatna pomoc w krótkim, zwartym coupe z pełną mocą przeniesioną wyłącznie na tylne koła.
A mocy nie brakuje!
4 litrowe, podwójnie doładowane V8 nie tylko obłędnie, agresywnie brzmi i strzela z wydechu, ale też generuje blisko 600 koni mechanicznych. GTR to samochód który nie ma litości i nie bierze jeńców.  Potrzeba duuużo, umiejętności,  doświadczenia i pokory aby wykorzystać choć część jego możliwości.

Nasz stały klient, dla którego zabezpieczamy najsłodsze cukierki motoryzacji oddał w nasze ręce swoje kolejne motoryzacyjne dzieło sztuki.

Oprócz najskuteczniejszej ochrony całości lakieru folią bezbarwną Xpel Ultimate Plus tym razem projekt obejmował lekką stylizacje. Otóż samochód fabrycznie został wyposażony w charakterystyczne pasy z antracytowej folii idącej przez całą długość karoserii. Aby estetycznie pokryć całą powierzchnie lakieru folią bezbarwną, bez niepotrzebnych łączeń konieczne było zerwanie folii i naklejenie pasów ponownie. Zamówiliśmy oryginalne szablony pasów i przykleiliśmy je na folię ochronną. 

Wyszło jak z fabryki!

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę