Mercedes A45s to najszybszy hot hatch na rynku. Zachwyca osiągami, wyglądem i innowacyjnymi rozwiązaniami, które Mercedes cały czas wprowadza na rynek.

Wynik 421 koni mechanicznych z 2-litrowego silnika zdumiewa i zaskakuje, a osiągi naprawdę są kosmiczne! Pierwszą setkę osiąga w mniej niż 4 sekundy. To wynik godny Porsche, Maserati czy innych sportowych samochodów. Na tak dobre osiągi ma wpływ również skrzynia biegów, która działa niczym karabin maszynowy. Wspomagany elektronicznie układ kierowniczy jest dokładny jak skalpel w ręku chirurga.

Ten model A45 został dodatkowo wyposażony w pakiet AERO doskonale podkreślający jego sportowy charakter. Natomiast połączenie lakieru w kolorze „szary górski designo magno” z czarnymi felgami tworzy duet idealny.

Co znajdziemy we wnętrzu? Jedyne odpowiednie fotele do tego typu samochodu, czyli kubły AMG Performance, które nadają mu niezwykle nowoczesnego wyglądu. Światła MULTIBEAM LED sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Są wręcz perfekcyjne.

Jak prezentuje się tył? Znajdziemy tam olbrzymią lotkę dostępną wyłącznie w pakiecie AERO. Komponuje się ona idealnie z czterema końcówkami wydechów, między którymi znajdziemy sportowy dyfuzor. Co prawda dźwięk pozostawia wiele do życzenia, ale winę musimy tutaj zrzucić na europejskie normy emisji spalin i montaż filtrów GPF w wydechach.

Mocno wypasiony egzemplarz dostał od nas folię XPEL STEALTH na całość, ponieważ kolor był już oryginalnie matowy.

Środek został dokładnie wyczyszczony i zaimpregnowany, a na życzenie klienta, okleiliśmy wszystkie elementy piano black i ekrany. Koła zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną firmy Gtechniq, a na szybach pojawiła się tzw. niewidzialna wycieraczka, czyli powłoka hydrofobowa. Dodatkowo wszystkie elementy pakietu Aero zostały pokryte folią bezbarwną Xpel Ultimate Plus.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę