Marka Mercedes-Benz postanowiła stworzyć równie mocarną jak wersja GT, a przy tym bardziej praktyczną wersje 4 drzwiową. Tak powstał AMG GT 4Door. Długi przód i komplet lamp został sprytnie przeniesiony do dłuższej linii sportowej limuzyny. Nie ma wątpliwości, że samochód robi ogromne wrażenie swoim zadziornym, agresywnym kształtem. Pod maską w tym przypadku nawet w wersji podstawowej na pewno nie zabraknie Ci mocy. W końcu niezależnie czy to 43, 53 czy legendarne 63s. Silnik zawsze pochodzi z linii produkcyjnej AMG.

Marka od zawsze słynie z niebywałej precyzji wykonania, dzięki ręcznemu składaniu każdego silnika, od początku do końca przez jednego mechanika, który jako zwieńczenie dzieła podpisuje się na metalowej plakietce. Plakietka zostaje umieszczona na obudowie silnika dzięki czemu znasz nazwisko mechanika, który składał z dumą Twój silnik. Wnętrze samochodu łączy elementy sportowe z wyjątkową elegancją i luksusem. W trakcie agresywnej jazdy kubełkowy fotel zadba, abyś pozostał pewnie czuł się na miejscu trzymając mocno wyprofilowaną kierownicę. Z drugiej strony, na pewno nie zabraknie tutaj najnowszych rozwiązań technologicznych i systemów wspomagających jazdę. Od 2022 roku w konfiguratorze klient ma możliwość zamówić emblematy w odcieniu brązu.

 

Prezentowany egzemplarz został skonfigurowany z super delikatnym lakierem. Który jest wyjątkowo podatny na powstawanie zarysowań i odprysków. Nawet delikatne potarcie suchą mikrofibrą może spowodować powstanie mikrodefektów. Z pomocą przychodzi najskuteczniejsza forma ochrony dostępna na rynku: pokrycie całości karoserii folią bezbarwną Xpel Ultimate o właściwościach samo regeneracyjnych pod wpływem ciepła. Dzięki komputerowym szablonowym wyciętym na ploterze, aplikacja folii nie wymaga rozbierania karoserii w najmniejszym stopniu, ani docinania na samochodzie. Oczywiście okleiliśmy wszystkie dekory wnętrza tj.: ekrany, carbony, piano black.

Pan Dominik zdecydował się dodatkowo na zabezpieczenie powłokami ceramicznymi Gtechniq i TITAN dosłownie wszystkich pozostałych powierzchni. Koła, szyby, komora silnika i oczywiście kompletne wnętrze zostały pokrytymi dedykowanymi produktami najwyższej klasy, aby zatrzymać ich idealny wygląd na długie lata.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę