Pomimo iż w stajni klienta znajdziemy kilka prawdziwych „cukierków”, to właśnie prezentowane Maserati Ghibli SQ4 jest jego prawdziwym oczkiem w głowie. Dawno nie widzieliśmy tak naturalnych emocji i uczucia ze strony klienta w momencie poruszania tematu jego samochodu. Prawdziwy błysk w oku i rozpromienienie na twarzy. Trudno się zresztą dziwić. Marka słynie nie tylko z najpiękniejszych, najbardziej wyrafinowanych brzmień silnika, ale też finezyjną Włoską linią, obok której po prostu nie można przejść obojętnie. Ghibli trafiło do nas po około 2 latach użytkowania. Nie tylko od święta. Również na codzień, o czym świadczył przebieg kilkudziesięciu kilometrów.

Nie trudno się było spodziewać, że samochód był użytkowany zgodnie z przeznaczeniem. Po prostu ma dawać masę przyjemności, a pedał gazu nie słyży tylko do „muskania”. Pierwszym co przykuło naszą uwagę były liczne, głębokie odpryski od kamieni na przodzie samochodu najprawdopodobniej wynikające z szybkiej jazdy autostradowej. Ogólna kondycja lakieru Blue Emozione wskazywała na konieczność wykonania 3-etapowej korekty maszynowej, aby pozbawić go wszelkich niedoskonałości. Wstępnym etapem renowacji zaraz po skrupulatnym wyczyszczeniu samochodu było uzupełnienie wspomnianych, głębokich odprysków komputerowo dobranym lakierem z palety Maserati.

Polerowanie maszynowe z wykończeniem najdelikatniejszą kombinacją gąbek polerskich i najdelikatniejszych mleczek pozwoliła uzyskać spektakularny efekt głębi koloru i mokrego połysku bez najmniejszych refleksów świetlnych. Zresztą lakier tego samochodu fenomenalnie odwdzięcza się za włożony trud wyglądem przerastającym wszelkie oczekiwania.

Świadomy delikatności lakieru swojego Maserati klient od razu po wykonaniu renowacji zlecił nam nałożenie najtwardszej powłoki ochronnej z gamy Gtechniq – Crystal Serum Ultra połączonej z powłoką hydrofobową Exo V4 dla ułatwienia utrzymania samochodu w czystości. Oprócz ochrony, sprawdzony zestaw przyczynił się do wyśrubowania połysku na niebywały poziom.

Nie mogliśmy zapomnieć o jakże istotnych detalach jak wnętrze, komora silnika i „biżuteria samochodu” czyli koła. Każdy z wymienionych elementów został skrupulatnie wyczyszczony i pokryty dedykowanymi środkami, które nie tylko poprawią wygląd, ale także przyczynią się do zachowania go na możliwie najdłużej.

Po zakończeniu wszelkich procesów pielęgnacyjnych samochód został odwieziony lawetą platformową pod drzwi właściciela. Czego się nie robi dla wygody naszych klientów?

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę