Perfekcyjnie utrzymany egzemplarz, trafił do nas z rąk pasjonata i kolekcjonera amerykańskich, zabytkowych samochodów. Lincoln wyglądał dobrze, ale tylko na pierwszy rzut oka. Pod światło lakier nosił masę mikrorys i zmatowień, „skórkę pomarańczy” i innych błędów lakierniczych. Wymagający kolekcjoner oczekiwał zdecydowanie więcej od swojej „perełki”. Miała wyglądać oszałamiająco.

Masa błyszczących dodatków zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu. Charakterystyczna tapicerka skórzana w kolorze zielonym, metalizowanym i w końcu ręcznie malowana cienka linia biegnąca przez całą długość nadwozia. Dziś, nikt już nie robi samochodów w taki sposób i z takim rozmachem. Idealne odbicie światła, głęboki połysk i „mokry” wygląd lakieru to cel, który został nam postawiony.

Wieloetapowa korekcja powłoki lakierniczej o powierzchni stadionu piłkarskiego pozwoliła wygładzić jej strukturę pozostawiając idealne, lustrzane odbicie bez refleksów czy charakterystycznej "skórki pomarańczy".

Zastosowanie rozgrzanego w dłoniach wosku Swissvax Concorso o wysokiej zawartości naturalnej Carnauby postawiło kropkę nad i nadając spektakularny "wet look" i aksamitną śliskość w dotyku.

Oprócz zaawansowanej renowacji lakieru, zajęliśmy się konserwacją i zmiękczeniem tapicerki skórzanej oraz szeregiem jakże istotnych detali jak odżywienie sparciałych uszczelek czy wypranie grubej, mięsistej tapicerki na podłodze pojazdu. Każdy detal pod maską został precyzyjnie wyczyszczony i odżywiony nadając świeży, „jak nowy” wygląd.

Szereg kolejnych zleceń od właściciela Lincolna jest dla nas najlepszą informacją, że trwający ponad 7 dni trud nie poszedł na marne. Sami jesteśmy zdania, że tak dopieszczony samochód pozostaje zawsze młody i podwójnie cieszy swoim wyglądem, nie dając wątpliwości, że mamy do czynienia z prawdziwym pasjonatem.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę