Jaguar I PACE to drugi w pełni elektryczny samochód wyróżniony w nagrodzie Car of the Year 2019.

I PACE posiada napęd na 4 koła, 400 km i 696 nm. Według danych katalogowych, jego bateria wystarcza na pokonanie dystansu 470 km. Samochód bardzo dobrze spisuje się w każdych warunkach- na trasie możemy pokonać dystans powyżej 450 km. W mieście natomiast, bez problemu wjedziemy na krawężniki czy zaparkujemy w dowolnym miejscu (z pomocą kamer 360).

Rynek samochodów elektrycznych momentalnie się rozrasta i unowocześnia. Jest to zatem inwestycja w bardzo dobrym kierunku. Jeśli bierzemy pod uwagę względy ekologiczne i oszczędność paliwa, to I PACE również prezentuje się całkiem dobrze. Według danych, 100 km jesteśmy w stanie pokonać za jedyne 8 zł.

Przejdźmy teraz do wizualnych aspektów tego Jaguara. Trzeba przyznać, że linie nadwozia, w połączeniu z granatowym lakierem i czarnymi listwami ozdobnymi wyglądają fenomenalnie!

Przetłoczenia natomiast, nadają charakteru i sportowego wyglądu. Do tego czarne, 20 calowe felgi- wygląda to naprawdę spektakularnie. W środku znajdziemy mnóstwo listw na wysoki połysk, które świetnie łączą się z chromowymi obramowaniami. Do tego obszyta skórą deska rozdzielcza- klasa sama w sobie!

Wygląd I PACE może się podobać lub nie. Trzeba jednak przyznać, że jest za to bardzo unowocześniony względem poprzednich modeli Jaguara. Elektroniczne zegary, duża nawigacja i do tego bardzo dobry system nagłośnienia. Bez wątpienia to auto technologicznie wymiata!

Klient postanowił odmienić wizualną stronę samochodu, a przy okazji go zabezpieczyć. Wybrał oklejenie całego samochodu folią mrożącą Xpel Stealth. Dodatkowo zdecydował się na zabezpieczenie folią bezbarwną wszystkich ekranów wewnątrz, a także listw piano black.

Elementy na wysoki połysk pokryliśmy folią bezbarwną Xpel Ultimate Plus. Jak zawsze przy pokryciu folią całego samochodu, klient otrzymał gratis pełen pakiet powłok, w którego skład wchodzi: 

  • zabezpieczenie felg powłoka Crystal Serum Ultra; 
  • zabezpieczenie i impregnacja tapicerki skórzanej;
  • zabezpieczenie i impregnacja elementów plastikowych; 
  • zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową; 
  • zabezpieczenie powłoką komory silnika.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę