Czy da się przejść obojętnie obok tego SUV-a?

Odpowiedź nasuwa się sama: nie. Ta perełka pod maską ma 4,4-litrową V-ósemkę z technologią M TwinPower Turbo o wysokoobrotowej charakterystyce. W odmianie Competition V8 legitymuje się kosmicznymi liczbami: 625 KM mocy i 750 Nm maksymalnego momentu obrotowego. A to daje… 3,9 s do 100 km/h! Zastanawiasz się, po co BMW X5 litera „M” i dopisek „Competition”?Gwarantujemy że po pierwszej przejażdżce w pełni to zrozumiesz!

W X5 M Competition znajdziesz:

  • Błyskawiczną 8-stopniową skrzynię M Steptronic z układem Drivelogic.
  • Napęd na wszystkie koła M xDrive z większym przeniesieniem napędu na tylną oś, o zmiennych trybach 4WD i 4WD Sport.
  • Aktywny mechanizm różnicowy M.
  • Układ hamulcowy M z pływającymi tarczami o doskonałej skuteczności hamowania.
  • Adaptacyjny układ jezdny M z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami, aktywną stabilizacją przechyłów bocznych, układem kierowniczym M Servotronic.
  • Układ kontroli stabilności DSC (Dynamic Stability Control) z trybem M Dynamic.

Mnóstwo sportowych technologii i systemów, prawda? A to nie wszystko!

X5 M ani na chwilę nie zapomina o swoich prawdziwych korzeniach. To przecież rodzinny i przestronny SUV.

Nawet plakietka „Competition” nie zabiera X5 komfortu jazdy. Owszem, auto jest bardziej zwarte, ale w komfortowych ustawieniach w żaden sposób nie męczy. Nie sposób pominąć materiału i wykończeń wnętrza — wszystko z najwyższej półki. Do tego naprawdę ogromny bagażnik!

Podczas codziennej jazdy zmartwić Cię mogą jedynie przepiękne felgi (21 cale z przodu, 22 z tyłu). Dlaczego? To proste, perełki te nie lubią się z nierównościami (choć i tak jest bardzo dobrze). Ile to pali? Przy normalnej jeździe mówimy o kilkunastu litrach na 100 km. Spokojnie można zejść do 13 l/100 km. Charakter podkreślają delikatne, przyciemnienie laserowe  reflektory — dodaliśmy je od siebie, specjalnie dla naszego klienta.

BMW X5 M-power to potężny SUV o kiepskiej aerodynamice, przez co jego lakier, przyjmuje rozpędzone kamienie niczym pług śnieżny.  Nasz doświadczony klient bez wahania zdecydował się na pakiet na najlepszy pakiet. Mowa oczywiście o zabezpieczeniu folią bezbarwną. W taki sposób zabezpieczyliśmy: pełny front, progi zewnętrzne + wnętrze, tylny zderzak, jak również wszystkie elementy piano black. To najlepsza opcja dla tego potwora, o czym nasz klient doskonale wiedział. Zabezpieczał z nami swoje szybkie samochody jeszcze zanim stało się to modne.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę