Bmw M8 chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, to najbardziej luksusowy model marki.

Wnętrze wykończone na najwyższym poziomie, dopracowany każdy szczegół, przeszycia mogą konkurować z Bentleyem. Bmw M8 to nie zwykła „8” to naszpikowana elektroniką potężna rakieta, która katapultuje od 0-100 km/h w 3,3s.

M8 posiada aktywne pneumatyczne zawieszenie, hamulce ceramiczne i sportowy mechanizm różnicowy, oczywiście posiada także progresywny układ kierowniczy, te wszystkie podzespoły po zmianie na tryb SPORT stają się, precyzyjne niczym skalpel w rękach chirurga.  

Największą nowością w modelach z rodziny „M” jest napęd na cztery koła, który przeniósł osiągi na zupełnie nowy poziom. Napędem możemy sterować możemy ustawić na sam tył lub 4×4. Jeśli znudzi nam się szaleństwo za kierownicą, smiało możemy przejść na tryb komfortowy, uruchomić muzykę z najlepszego możliwego zestawu audio marki Bowers & Wilkins i połykać kolejne kilometry luksusową limuzyną. Fotele nie dość, że wyglądają nieziemsko to podtrzymują kierowcę w zakrętach, a dzięki funkcji wentylacji siedziska i nawiewu ciepłego powietrza na kark umożliwiają jazdę bez dachu nawet w niesprzyjających warunkach.

Wyciszenie kabiny przy rozłożonym dachu nie odbiega wcale od tego w wersji Coupe, a przy złożonym nawet do 130 km/h powiew wiatru nie jest odczuwalny.  Największym problem z BMW M8 Competition Cabriolet jest w zasadzie jeden – wszystkiego w nim za dużo: jest za mocne, za szybkie i zbyt drogie (full wersja kosztuje ok 1 mln zł) Jeżeli nie wymagamy, aż takiego przesytu, a jedynie szybkiego i komfortowego samochodu z otwartym nadwoziem i silnikiem V8, lepszym wyborem będzie BMW M850i. Do tego w kieszeni zostanie ponad 240 tys. zł. 

Nasz stały klient postanowił odmienić totalnie wygląd swojego samochodu, wybraliśmy kolor i zabraliśmy się do pracy.

Zmiana koloru dosłownie wszystkich elementów, które były możliwe (wraz z wnękami). Zabezpieczyliśmy dach cabrio, felgi pokryliśmy powłoka ceramiczną natomiast na szyby nałożyliśmy powłokę hydrofobową. Środek wymagał lekkiego dopieszczenia, dlatego poświęciliśmy mu trochę więcej czasu i  po wszystkich zabiegach zdecydowanie odżył, oczywiście po wszystkim zaimpregnowaliśmy jego elementy. 

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę