W ostatnich czasach fani BMW z każdej strony są zaskakiwani nowościami, pozytywnie lub negatywnie, są odbierane zmiany, ale BMW wie co robi i udowadnia to od lat czego najlepszym przykładem jest właśnie BMW M8 Competition Gran Coupe o mocy 625 koni mechanicznych i 750 niutonometrów bo właśnie tyle wyciśnięto z silnika o wymownej nazwie – V8 M TwinPower Turbo. W praktyce chodzi o silnik 4,4 l z układami chłodzenia i smarowania przystosowanymi do jazdy po torach wyścigowych (przynajmniej tak obiecuje producent). Do tego ośmiostopniowa skrzynia M-Steptronic i napęd na wszystkie koła xDrive z aktywnym mechanizmem różnicowym oraz trzema trybami pracy: 2WD, 4WD i 4WD Sport. Przyśpieszenie 0-100 zajmuje zaledwie 3,2 sekundy, dokładnie tyle samo co w Mercedesie GT63 AMG.

Jeżeli przy zakupie zdecydujemy się na pakiet M-Driver blokada prędkości z 250km/h przesunie nam się na 305 km/h. Oczywiście możemy dokupić ten pakiet również w późniejszym terminie.

Zawieszenie zostało dopracowane na wielu torach, oczywiście inżynierowie nie zapomnieli o północnej pętli Nurburgringu.

Naszym zdaniem BMW M8 to samochód kompletny, idealnie sprawdzi się na codzienne dojazdy do biura, wyjazdy wakacyjne z rodziną, ale przy tym wszystkim cały czas mamy do dyspozycji doskonały napęd z olbrzymim zapasem mocy i sportowe zacięcie, które aktywujemy jednym przyciskiem i ze zwykłego samochodu dostajemy potwora. W tym egzemplarzu właściciel postanowił dopieścić samochód maksymalnie jak się da, montując karbonowy dolot Eventuri, wymieniając układ wydechowy, podnosząc moc i oczywiście doposażając o nowy komplet 21-calowych felg.

Szymon od razu zdecydowany był na maksymalny pakiet zabezpieczenia, na miejscu jedynie omówiliśmy szczegóły stylizacji i zmian wizualnych.

Pakiet Max czyli zabezpieczenie całego samochodu folią bezbarwną z zawinięciem krawędzi, tak aby folia była jak najmniej widoczna. Pakiet powłok na skórę, felgi, szyby.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę