BMW przygotowało specjalną wersję M4, której blisko do modelu wyczynowego, ale jednocześnie można ją ujarzmić do codziennej jazdy.

Model CS oferuje 460 KM maksymalnej mocy i przyspieszenie do setki w 3,9 sekundy. W pierwszej kolejności w BMW M4 modyfikacjom poddano silnik. Standardową jednostkę 3.0 Twin-Turbo podkręcono do 460 KM i 600 Nm. Nadwozie zostało odchudzone o 32 kg. Dach, spoiler, dyfuzor i splitter, wykonano z połączenia lekkiego, sztucznego tworzywa z włóknem węglowym, nawet w boczkach drzwi nie ma uchwytu do zamykania tylko pasek. Przy okazji poprawiono ustawienia zawieszenia oraz siły tłumienia. Całość delikatnie obniżono, żeby poprawić aerodynamikę.

Auto stoi na 19-calowych kołach z przodu i 20-calowych z tyłu. Żeby obniżyć masę samochodu zainstalowano na pokładzie jednostrefową klimatyzację oraz lżejszy zestaw audio. Większa moc silnika przenoszona na koła przez 7-stopniową, dwusprzęgłową skrzynią biegów, połączona z lżejszym nadwoziem pozwala na rozpędzenie auta do „setki” w 3,9 s, czyli o 0,3 s szybciej niż BMW M4 Competition Package, a wskazówka prędkościomierza zatrzyma się na 280 km/h.

Według BMW, przejechanie północnej pętli toru Nurburgring trwało 7 minut i 38 sekund.

To jest ok. 10 s wolniej niż GTS, jednak to taki sam czas jak Porsche 911 Carrera S (991) w związku z czym śmiało możemy powiedzieć, że zadanie zostało zakończone powodzeniem.

Jednak modyfikacje wymienione powyżej to nie wszystko. Za osiągi nowego BMW M4 odpowiadają również opcjonalne, lakierowane na złoto 6-tłoczkowe zaciski z przodu oraz 4-tłoczkowe z tyłu, ceramiczne tarcze hamulcowe, sztywniejsze sprężyny oraz amortyzatory.

To nie pierwszy super samochód z stajni naszego klienta w pełni zabezpieczony folia PPF, samochód trafił do nas z śladowym przebiegiem 3000 km. Z fabryki wyjechał w matowym kolorze Frozen San Marino blue, dlatego aplikowaliśmy folie Xpel Stealth dedykowaną do matowych lakierów. Reszte elementów zabezpieczyliśmy powłokami od firmy Gtechniq.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę