BMW M4 - najbardziej kontrowersyjny egzemplarz produkcyjny w 2021 roku. Kształt nerek był na językach każdego najmniejszego fana motoryzacji i w dalszym ciągu wzbudza wiele kontrowersji.

W nowym M4 względem poprzednika zostało zmienione niemalże wszystko:
skrzynia, światła, kolory i całe wnętrze. Co więcej, M4 możemy zamówić w wersji tradycyjnej, lub z napędem na wszystkie koła. Wydaje się, że to kluczowa zmiana, która skutecznie powiększy grono klientów.

Skrzynia to kolejny element, który został całkowicie zmieniony. Poprzednia wersja wyposażona była w dwusprzęgłową 7-stoponiową skrzynie biegów, z kolei nasza MR posiada jednosprzęgłową 8-biegową. Poprawia to przede wszystkim komfort podróżowania, jak również obniża spalanie.

Następna modyfikacja to fotele. Okazuje się, że samochód można doposażyć w te carbonowe, które sprawdzają się w wypadach na tor. Z kolei te “standardowe” są strzałem w dziesiątkę, przy codziennej jeździe. Fajna zmiana to też carbonowy dach, który w nowej M-ce dostajemy w standardzie.

Kolejna zmiana to zegary. W poprzedniej BMW M4 były one klasyczne, proste, wzięte wprost z motosportu, natomiast w nowej, odświeżonej wersji mamy je w pełni elektroniczne. BMW stworzyło też 3-litrowy silnik posiadający aż 510 koni, dzięki czemu pierwszą setkę osiąga już w 3.9 s. Trzeba przyznać, że to auto sprawi ogromną frajdę miłośnikom samochodowych akrobacji. W pakiecie M DRIVE PROFESSIONAL M4, auto mierzy długość driftu i kąt wychylenia, za co przyznaje oceny.

W celu ochrony M4 postawiliśmy na funkcjonalność. Full Front, wszystkie elementy carbonowe i piano black zabezpieczyliśmy folią. Na resztę powłoki lakierniczej nałożyliśmy powłokę Gtechniq Crystal Serum Ultra. Z kolei na szyby hydrofobowa Gtechniq G1, a na felgi Gtechniq Serum Ultra.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę