Audi SQ8 - król nowoczesności w sportowym wydaniu

Pierwsze w oczy rzuca się potężne nadwozie z ostro zarysowanymi liniami, światłami o geometrycznym kształcie oraz potężna atrapa chłodnicy. To są perełki Audi SQ8. Całość sprawia, że samochód prezentuje się groźnie, masywnie, a jednocześnie, można wyczuć jego sportowy charakter.

Pikanterii dodaje wnętrze. Wyprofilowane siedzenia zapewniają maksimum wygody i świetne podparcie z boku podczas dynamicznego pokonywania zakrętów. Wykończone skórzaną tapicerką z efektownymi przeszyciami w kształcie rombów potęguje uczucie luksusu. To jeszcze nie wszystko, bowiem mamy na pokładzie spłaszczoną u dołu kierownicę i aluminiowe pedały. Bez dwóch zdań: całość to udane połączenie elegancji ze sportowym charakterem.

Audi SQ8 tył

Przestronność, wygoda i szybkość: to definicja Audi SQ8.

Pod względem ilości miejsca Audi SQ8 powinien spełnić oczekiwania najbardziej wybrednych osób. W SQ8 godna uwagi jest nie tylko przestronność w części pasażerskiej lecz także pojemność bagażnika. Przy zajętych wszystkich miejscach jego pojemność to aż 605 l. Miejsca wystarczy na zapakowanie całej rodziny na wakacje. Po powiększeniu kufra objętość ładunkowa wzrasta do 1755 l! Trzeba jednak pamiętać o tym, że po tym zabiegu podłoga nie jest idealnie równa – pozostaje lekka pochyłość.

Audi SQ8 oferowany jest z 8-cylindrowym, widlastym silnikiem Diesla o mocy 435 KM. Już sama moc sugeruje, że mamy do czynienia z autem więcej niż dynamicznym. Nie myślcie jednak, że po mocnym wciśnięciu pedału gazu samochód od razu odlatuje. W rzeczywistości jest tak: gaz i chwila zwłoki po której konie mechaniczne przechodzą do galopu. Jednak ten model ma jeszcze drugą, bardziej narowistą naturę. Wystarczy wybrać sportowy tryb jazdy i galop zamienia się w wyścig. Dzięki temu już po 4,8 s na liczniku mamy setkę. Drobna uwaga: od 2021 roku możemy zamówić V8, ale wersję benzynową.

Od nas ten niepozorny narwaniec otrzymał całkowitą odmianę wyglądu: zmrożenie lakieru folią Xpel Stealth. Przy tym kolorze wygląda naprawdę wyjątkowo. Oczywiście nie mogliśmy pominąć gratisu! Klient otrzymał od nas pełen pakiet powłok, standardowy prezent przy Full Body PPF.

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę