Co sprawia, że AUDI RS5 wygląda jak monstrum?

Wloty powietrza z kratownicą o charakterystycznej strukturze plastra miodu oraz przedni, wykonany z matowego aluminium spojler z napisem quattro to tylko kilka jego smaczków. Obok reflektorów znajdują się dodatkowe, błyszczące elementy sprawiające, że nowe RS 5 Sportback wydaje się szersze.

Sportowy charakter pojazdu podkreślają detale, m.in. fotele RS ze skóry Feinnappa z opcjonalnym stebnowaniem w kształcie rombów, czy spłaszczone u dołu koło skórzanej kierownicy. Z tyłu uwagę przykuwa dyfuzor charakterystycznego dla modeli RS układu wydechowego z owalnymi końcówkami oraz spojler zamontowany na klapie bagażnika. A to jeszcze nie wszystko!

RS5 katapultuje się do pierwszej setki w zaledwie 3,9 s!!!

Co można powiedzieć o skrzyni biegów? To niekwestionowana perełka! Automatyczna, sportowo zestrojona, ośmiostopniowa, ze zoptymalizowanymi czasami przełączania biegów. Przenosi moment obrotowy z silnika 2.9 TFSI do stałego napędu na cztery koła quattro z międzyosiowym mechanizmem różnicowym. Dyferencjał rozdziela siły napędowe między osiami w stosunku 40:60.

Kolejne perełki: dodatkowy ekran RS wyświetlający Audi virtual cockpit informuje o ciśnieniu w oponach, aktualnym momencie obrotowym i przeciążeniu. W trybie jazdy manualnej, po osiągnięciu granicznej liczby obrotów, wizualny sygnał poinformuje o konieczności przełączenia biegu na wyższy. Głównymi atrakcjami pakietu stylistycznego RS są czerwone, kontrastowe szwy na kierownicy i na dźwigni zmiany biegów. Dodatkowych doznań dodają oparcia kolan z tkaniny alcantara i pasy bezpieczeństwa z czerwonymi brzegami. Wisienką na torcie są emblematy RS na kierownicy, listwie progowej, dźwigni zmiany biegów, dywanikach oraz fotelach. To sprawia, że w tym aucie czujesz się nieziemsko!

Audi RS5 lakier Miami Blue

Czas na najważniejszą kwestię, czyli zabezpieczenia tej perełki. Po rozmowie z klientem doszliśmy do wniosku, że jedynym słusznym rozwiązaniem będzie zabezpieczenie całego samochodu bezbarwną folia PPF. Dodatkowo nałożyliśmy pełen pakiet powłok oraz wyczyściliśmy i zaimpregnowaliśmy środek. Efekt powala. Nie sposób nie wspomnieć o kolorze: , znanym z palety Porsche Miami Blue. Samochód na żywo robi piorunujące wrażenie!

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę