Tradycyjnie, zaraz po odbiorze z salonu, jego nowe auto trafia do nas na „poprawienie” fabrycznej estetyki i co najważniejsze – aplikacje pełnego wachlarza powłok ochronnych zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz Audi. Szanujemy podejście naszego klienta do swoich samochodów, który zdecydował się na transport pojazdu do naszej siedziby specjalną lawetą zamkniętą, aby zapobiec powstaniu odprysków przed zabezpieczeniem lakieru folią bezbarwną. Po szczegółowym wypielęgnowaniu samochodu przeszliśmy do oględzin lakieru.

Nie byliśmy zaskoczeni, kiedy pod imitującymi światło słoneczne latarkami inspekcyjnymi naszym oczom ukazały się pierwsze ślady niewłaściwego mycia w salonie. Drobne, szpecące ogólną prezencję Q7 mikrozarysowania mieniły się w intensywnym świetle punktowym latarek. W najgorszym stanie były delikatne listwy wykończone w „piano black” dzielące szyby boczne. Przeprowadziliśmy zewnętrzną renowację samochodu stosując jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych jakim jest polerowanie auta.

Zastosowanie końcowego polerowania maszynowego delikatną pastą i najmiększym padem polerskim o minimalnych właściwościach ściernych wystarczyły, aby przywrócić powłoce lakierniczej Audi połysk, szklistość i perfekcyjny stan godny nowego samochodu.

Głównym i najważniejszym celem wykonanych dla Audi zabiegów była aplikacja pełnej palety powłok ochronnych topowej marki Gtechniq.

Klient doskonale znający korzyści płynące z ochrony samochodu wysokiej jakości preparatami decyduje się na zabezpieczenie każdego rodzaju powierzchni, zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej, nie zapominając o komorze silnika. Lakier, felgi i elementy chromowane zostały wzbogacone najtwardszą powłoką ochronną Crystal Serum Black z 7 letnią gwarancją producenta. Dla ułatwienia utrzymania Q7 w codziennej czystości i przyjemności z samego mycia dodatkowo na każdy rodzaj powierzchni zaaplikowaliśmy powłokę Ultrahydrofobową Exo V3 o najwyższej trwałości w swojej klasie.

Wiemy, że samochód będzie jeździł z dużymi prędkościami dlatego oprócz zastosowania powłok ochronnych przednią część samochodu ochroni folia bezbarwna Xpel Ultimate o właściwościach samoregenerujących – zarysowania powstałe na folii samoczynnie znikają pod wpływem ciepła promieni słonecznych lub gorącej wody. Zastosowanie sprawdzonego zestawu rozwiązań ochronnych zapewni maksymalne przedłużenie pięknego wyglądu samochodu i zachowa jego wysoką wartość rynkową w momencie sprzedaży.

Folia ochronna lakier samochodowy Auto Klinika Kraków

Wykonane usługi

Podsumowanie

W ramach tej realizacji wykonaliśmy między innymi następujące usługi:

Konfigurator usługi

Skonfiguruj swoją usługę car detailingu i zabezpieczenia lakieru w kilku prostych krokach. Po ukończeniu procesu konfiguracji możesz wysłać zgłoszenie rezerwacji terminu.

Skonfiguruj usługę